متأسفیم ، LinkedIn به طور موقت از جستجوی Google خارج می شود

thumbnail

بامداد چهارشنبه صبح ، نسخه www LinkedIn.com ، یکی از محبوب ترین وب سایت ها با بیش از 690 میلیون عضو ، از جستجوی Google کنار رفت. اگر سعی کردید صفحات وب برای www.linkedin.com در جستجوی Google پیدا کنید ، Google نتیجه ای نشان نمی دهد.

لینک شده در Google نیست. LinkedIn صدها میلیون صفحه وب در دامنه root root www دارد و هیچکدام در جستجوی گوگل نشان داده نشده است. اگر دستور سایت را انجام دادید برای [www.linkedin.com] در جستجوی Google ، Google این مورد را برگرداند:

وقتی شروع شد این همه اوایل صبح چهارشنبه ، حدود قبل از ساعت 4:30 صبح ET آغاز شد ، زمانی که اندی لوی-استیونسون از پنج بلوک اطلاع داده شده من در توییتر دیوید سدلی ، همکارش ، سپس داده های بیشتری از LinkedIn که مانند پرواز در جستجوی Google در حال پرتاب است به اشتراک گذاشت:

چه چیزی اشتباه پیش رفت؟ به نظر می رسد به احتمال زیاد این مسئله در پایان LinkedIn بود. ما در این مورد از تیم روابط عمومی Google و افراد مختلف Google سؤال کردیم ، اما هیچ کس اظهار نظری نمی کند. با این حال ، اندکی پس از انتشار خبر LinkedIn ، جان مولر در گوگل در توییتر قرار داد: “PSA: حذف نسخه‘ http: // “از سایت شما ، تمام تغییرات را حذف می کند (http / https / www / غیر www). از ابزارهای حذف برای کانونی سازی استفاده نکنید. “

مطالب مرتبط  جایی که گوگل شرط بندی های خود را در سال 2021 انجام می دهد

به نظر نمی رسید با جستجوی Google مشکلی یا اشکالی باشد ، بلکه یک تغییر فنی است که LinkedIn ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط  SEL 20200414

ما در Linkedin به برخی از دوستان خود رسیده ایم اما هنوز زمان انتشار این داستان را نشنیده ایم. اگر دوباره بشنویم ، در اینجا بروزرسانی خواهیم کرد.

همه خوب الان در ساعت 1:45 بعد از ظهر ET ، حدود 10 ساعت پس از اولین بار در نمایه سازی مسائل مربوط به نمایه سازی ، LinkedIn شروع به نمایش نتایج پشتیبان در نتایج جستجوی Google کرد.

چرا اهمیت می دهیم این یادآوری خوبی برای دنیای سئو است که حتی وب سایت های گسترده می توانند به مشکلات جستجوی Google بپردازند. ما هنوز نمی دانیم که چرا این اتفاق افتاده است ، اما شانس وجود دارد که این یک اشتباه در LinkedIn بود.

روش های مختلفی وجود دارد که سایت ها می توانند (به طور تصادفی) خود را از نتایج جستجو حذف کنند – با مسدود کردن خزنده های جستجو با Robots.txt یا ابزار حذف سایت در کنسول جستجوی Google ، به عنوان مثال. شاید شخصی در LinkedIn دکمه اشتباه را فشار داده ، پرونده اشتباه را بارگذاری کرده یا مشکل فنی دیگری را به وجود آورد که منجر به حذف همه این صفحات توسط Google شود.

چند ساعت بعد برمی گردد ، و این نباید تأثیر موثری بر عملکرد جستجوی کلی سایت و اندازه گیری کلی آن داشته باشد.

پست اوه ، لینکدین به طور موقت از جستجوی Google خارج می شود اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top