مایکروسافت ابزارهای Bing Webmaster Tools را بازسازی کرد

thumbnail

بینگ اعلام کرد که مهاجرت از Bing Webmaster Tools قدیمی به ابزارهای جدید Bing Webmaster Tools را کامل کرده است. با این راه اندازی ، Bing همچنین یک ابزار جدید بازرسی URL ، ابزار جدید تست کننده Robots.txt ، ابزار اسکن سایت و دستورالعمل های جدید مدیر وب راه اندازی کرد.

با این مهاجرت ، بینگ توانست 47 پیوند مختلف را در نسخه قدیمی به 17 پیوند مختلف متحد کند ، زیرا بیشتر پیوندها در ابزارهای کمتری تکمیل شده و تعداد کمتری دارند که کارهای بیشتری انجام می دهند. بینگ گفت که این باعث می شود که کاربر جدید Bing Webmaster Tools تجربه “کاربر پسند و شهودی تر” کنند.

نحوه دسترسی به Bing Webmaster Tools. بسته به اینکه نسخه قدیمی یا نسخه جدید را می خواهید ، می توانید به دو آدرس اینترنتی مختلف به Bing Webmaster Tools دسترسی پیدا کنید:

  • نسخه جدید در https://www.bing.com/webmasters/
  • نسخه قدیمی در https://www.bing.com/webmaster/

نسخه قدیمی از بین می رود. نسخه قدیمی حدود یک ماه آینده از بین می رود و پس از آن نسخه قدیمی پشتیبانی نمی شود.

بیشتر برای آمدن بینگ گفت این کار با ابزارهایی برای Bing Webmaster Tools انجام نشده است ، بینگ گفت: “ما تمام نشده است. اکنون که به این پلتفرم و تجربه جدید بهبود یافته ایم ، ما تابستان امسال ابزارهایی را خواهیم شنید که به نظرات شما و ارسال ویژگی های برجسته جدید از جمله نسخه تازه شده Index Explorer گوش می دهد.

اگر ایده یا نگرانی دارید ، بینگ گفت که در توییتر به آنها بگویید BingWMC یا از طریق این فرم پشتیبانی

ابزارهای جدید همانطور که در بالا گفتیم ، بینگ چندین ویژگی جدید را به Bing Webmaster Tools اضافه کرد که اکنون در نسخه جدید هستند. ما برخی از آنها از جمله ابزار جدید تستر Robots.txt ، ابزار اسکن سایت و دستورالعملهای جدید مدیر وب را تحت پوشش قرار دادیم.

  • بازرسی URL یک ویژگی BETA مهیج است که به شما اجازه می دهد نسخه های نمایه شده بینگ از URL های خود را بازرسی کنید و به شما امکان می دهد مسائل مربوط به نمایه سازی بالقوه را به دلیل خزیدن یا پیروی از دستورالعمل های بینگ Webmaster کشف کنید.
  • سایت اسکن یک ابزار حسابرسی سایت در صورت تقاضا است که سایت شما را خزیده و بررسی می کند تا مشکلات فنی معمول سئو را بهبود بخشد و باعث بهبود عملکرد وب سایت شما در بینگ و سایر موتورهای جستجو می شود.
  • تست کننده Robots.txt به شما امکان می دهد پرونده robots.txt خود را با استفاده از همان پارسری که در تولید استفاده می کنیم بررسی کنید و تأیید کنید که URL های شما همانطور که می خواهید مجاز یا مجاز نیستند.
مطالب مرتبط  فیس بوک "رویدادهای آنلاین پرداخت شده" را برای SMB ها و دیگران رایگان آغاز می کند

ابزار جدید بازرسی URL. ابزار بازرسی URL که ما آن را پوشش نداده ایم اما در اینجا موجود است. این ابزار به شما امکان می دهد نسخه های نمایه شده بینگ از آدرسهای اینترنتی خود را بازرسی کنید و به این ترتیب امکان شناسایی مشکلات احتمالی فهرست بندی به دلیل خزیدن یا پیروی از دستورالعمل های بینگ مستر بینگ را ندارید. این شبیه به ابزار بازرسی Google URL است ، اما به شما امکان می دهد دیدگاهی را که BingBot در مقابل آنچه که GoogleBot می بیند ، ببیند.

ابزارهای پیشرفته یا به روز شده. بینگ همچنین چندین نسخه از این ابزار را در نسخه جدید Bing Webmaster Tools به روز کرد. در اینجا لیست آمده است:

  • لینک های برگشتی برای هر سایتی از جمله سایت های مشابه لیست های بک لینک را لیست می کنند.
  • تحقیقات کلمات کلیدی امکان فیلتر کردن کشورها ، زبانها و دستگاهها را فراهم می کند.
  • ارسال URL برای حرکت آسان کاربر با معیارها و سابقه آسان را ارائه می دهد. ما همچنین ارسال URL را از طریق افزونه وردپرس آسان کرده ایم که می توانید با نصب این افزونه ، محتوای خود را به صورت خودکار و سریع ایندکس کنید.
  • گزارشات سئو طبقه بندی بهتری از موضوعات ارائه می دهد.
  • افزودن و تأیید صحت یک سایت تجربه نرم افزاری را برای سایت شما ، کنسول جستجوی Google یا از طریق Domain Connect فراهم می کند.
مطالب مرتبط  نحوه اندازه گیری KPI های محتوا در طول COVID [Video]

API Tools Bing Webmaster Tools. در حال حاضر هیچ چیز با API تغییر نمی کند. بینگ گفت: “به همین صورت ادامه دهید ، بنابراین کاربرانی که از آنها استفاده می کنند تا داده های خود را بطور برنامه ای دریافت کنند ، نیازی به ایجاد تغییر ندارند.”

چرا اهمیت می دهیم بینگ نشان داده است که در زمینه کمک به سئو ، توسعه دهندگان ، وب مسترها و صاحبان سایت با این ابزارهای تازه ساز Webmaster جدی است. این ابزار رایگان ، مفید است و دارای چندین ویژگی است که به شما کمک می کند مشکلات خود را با نمایه سازی ، خزیدن و رتبه بندی خود در رفع اشکال انجام دهید. این بینش جدید به عملکرد سایت شما در جستجوی بینگ و موارد دیگر می بخشد.

ما به شدت توصیه می کنیم سایت های خود را در Bing Webmaster Tools تأیید کنید و نسخه جدید را طی کنید.

پستی که مایکروسافت راه اندازی مجدد Bing Webmaster Tools را دوباره بارگذاری کرد ، برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top