مارتین اسپلیت گوگل می گوید ، سعی نکنید چرخ سئو را دوباره اختراع کنید

thumbnail

“شما ممکن است خود را با پای پیاده شلیک کنید وقتی که انتظار آن را ندارید ، پس چرا اگر همه کارهایی را انجام دهید این است که یک مشکل را حل نکنید ، شکننده تر می شوید؟” مارتین اسپلیت ، مدافع توسعه جستجو برای ، به سئوها و توسعه دهندگان هشدار داد. اسپیلت در جلسه خزیدن و نمایه سازی ما از Live با موتور جستجو زمین گفت: اختراع دوباره چرخ با استفاده از راه حل های فنی روند ناامید کننده ای بوده است.

در طول بحث و گفتگو در روز جمعه با ویرایشگر Search Engine Land News ، باری شوارتز ، اسپلیت با روش هایی به اشتراک گذاشت که SEO می تواند از شایع ترین مشکلات نمایه سازی و جاوا اسکریپت جلوگیری کند ، چرا او و سایر کارمندان گوگل از پرداختن به همه سؤالات ما خودداری می کنند و همچنین چرا شرکت به این صورت نیست؟ ارتباطی که دوست داریم باشد.

چرا احتمالاً بهتر است که Googlers به ​​هر سؤالی پاسخ ندهد

“[People say,] “اوه ، اما شما به عنوان یک گوگلر نمی توانید در این باره صحبت کنید ،” – تقریباً می توانم در مورد تقریباً همه چیز صحبت کنم ، انجام این کار اغلب غیر منطقی است ، “اسپلیت گفت:” گوگل شرکتی بزرگ است که در بسیاری از کشورها فعالیت می کند. و اینکه کارکنان همیشه یک مرور کامل درباره آنچه اتفاق می افتد ندارند.

او به عنوان مثال “رتبه بندی برای من ،” به عنوان مثال گفت: “من درگیر رتبه بندی نیستم. اگر مجبور باشم می توانم مسائل را جستجو کنم ، اما واقعاً نمی خواهم چون دامنه من نیست و وقتی مردم از من در مورد رتبه بندی سوال می کنند ، من چیزی نمی گویم – نه به این دلیل که من موظف هستم در مورد رتبه بندی چیزی نگویم ، بلکه زیرا من فقط نمی دانم. “

تغییراتی که گوگل ایجاد می کند ، چه در صفحه نتایج نتایج جستجو یا الگوریتم های رتبه بندی آن ، پیامدهای شگرفی برای مشاغل و کاربران دارد. Googlers با اظهار نظر در مورد موضوعاتی که دانش کاملی در مورد آنها ندارند می توانند پیام های متفاوتی و سردرگمی ایجاد کنند ، که ممکن است SEO را به توصیه تاکتیکی هایی انجام دهد که فقط کار نمی کنند یا حتی ممکن است به شانس آنها در رتبه بندی آسیب برساند.

چرا Google دارای مشکلات ارتباطی است

تیم روابط جستجوی Google ، که Splitt عضو آن است ، پیوند تیم های داخلی شرکت و جامعه SEO است. برخورد با همه این ارتباطات به صورت دقیق و دقیق ، در بعضی مواقع بسیار دشوار بوده است.

وی گفت: “در حالی که اکثر تیم های مهندسی با ما بسیار نزدیک همکاری می کنند و برای هر دو بازخورد پذیر هستند و همچنین پیش از انجام کارها به ما سر می دهند ، بعضی اوقات بعضی از تیم ها کمی کمتر تمایل به انجام این کار را دارند و سپس آنها فقط تغییراتی ایجاد می کنند. به طور تصادفی در برخی از مواقع که تغییر از قبل اتفاق افتاده است – این وضعیت قبلی است / شرایط بعدی است. ” این اعلامیه ویژه با تغییر سالها قبل با ناامیدی روبرو شد.

مطالب مرتبط  چرا نباید از تنظیمات فصلی Google Ads برای نوسانات COVID-19 استفاده کنید

وی گفت: “ما باید با تحریک آمیز این تغییر را ابلاغ کرده باشیم که اتفاق بیفتد [that team] اسپیلت توضیح داد: “این واقعیت کاملاً واقعیت نیست زیرا ، همانطور که می دانیم ، [SEOs] به مشتریان و مشتریان توصیه کنید تغییری را در نظر بگیرند که برای آنها هزینه دارد – این دقیقاً خارق العاده نبود و ما در وسط این کل چیز بودیم؛ موقعیت بسیار تاسف بار. “

یک نادرست از ارتباط مشابه در اوایل سال جاری رخ داد که Google در برخی از راهنمایی های مربوط به کلمات کلیدی موجود در توضیحات Google برای کسب و کار من ، بازگشت. با وجود شوک اولیه ، این نوع خطرات دوره ای ممکن است دارای نقره ای باشند زیرا باعث گفتگو و شفافیت بیشتر بین Google و جامعه سئو می شود که امیدوارم منجر به ارتباطات کمتری شود.

اشتباهات معمول اما قابل اجتناب ، ایندکس و جاوا اسکریپت

اسپلیت گفت: “اینها چیزهایی هستند که مرا بسیار نگران می کنند و اغلب اوقات ، این برنامه نویسان بسیار سرگرم کننده یا SEO هستند که به اندازه کافی فناوری را درک می کنند تا با آن خطرناک باشند.” پیاده سازی.

اینها می تواند به خطاهای خزنده منجر شود. Splitt به عنوان نمونه مثال زد و گفت: “ما هنوز وب سایت هایی را نمی بینیم که به طور صحیح پیوند برقرار کنند.” من نمی دانم چرا مردم دوباره چرخ را اختراع می کنند. ” اسپلیت گفت: بیشتر اوقات به نظر می رسد که این راه حل بیش از حد مهندسی کار کند ، اما در موارد خاصی نیز شکست می خورد ، و این موارد معمولاً شکست خورده هستند.

“سوال مورد علاقه من این است ،” آیا ما می توانیم برای Googlebot ، به CSS خدمت نكنیم تا پهنای باند را ذخیره كنیم؟ “و من می خواهم ،” پاسخ صریح این سؤال بله ، شما می توانید ، “گفت:” اسپلیتت با اظهار اینكه ” پاسخ واقعی نه ، شما نباید ، زیرا این بدان معناست که شما در حال پیچیدگی برای حل مسئله هستید که در وهله اول مشکلی ایجاد نمی کند. ” این نوع میانبرها می توانند به دید شما در سایت آسیب برساند به روش هایی که شما پیش بینی نمی کنید و همچنین ممکن است در حین اجرا و ساعتهای اضافی دیگری که برای اصلاح اوضاع به سر می برد ، منجر به هدر رفتن منابع شود.

مطالب مرتبط  برنامه جدید مشاوران تجارت كوچك Google به منظور کمک به رشد SMB ها است

اگر روش ساده ای وجود ندارد ، از JavaScript استفاده نکنید. عدم تخصص و تمایل به آنچه که اسپلیت از آن به عنوان راه حلهای فنی “شکننده” یاد می کند ، مسئولیت بسیاری از موضوعات رایج جاوا اسکریپت است که در آن دیده می شود. به عنوان مثال ، robots.txt یک چیز کلاسیک است که در آن است [SEOs and webmasters] مانند ، “من نمی دانم ، گوگل سایت من را از ایندکس انداخته است” ، و سپس شما بررسی می کنید و مانند آن می شود ، “بله ، robots.txt شما می گوید که ما نباید این URL را بگیریم.” ” وی افزود: وقتی پرونده robots.txt یک سایت Google را مسدود می کند ، موتور جستجو بدون توجه به نحوه تنظیم API JavaScript ، محتوای آن سایت را مشاهده نمی کند.

اسپلیت گفت: “ما افرادی را می بینیم که وب سایت ها را برای کاربران به جای موتورهای جستجوگر می شکنند.” بنابراین ، این فهرست قابل تقسیم است ، ما آن را رتبه بندی می کنیم ، اما اگر در وب سایت عادی باز کنید ، وحشتناک است. [you] در حال حمل مانند پنج مگابایت جاوا اسکریپت برای یک لیست پیمایش بسیار ساده محصولات هستید. ” ساخت سایتها برای کاربران ، به جای موتورهای جستجو ، سالها است که به توصیه های Google می پردازد. از این گذشته ، سایتی که رتبه خوبی از آن داشته باشد ، در صورتی که کاربران مجبور باشند برای مدت طولانی صبر کنند تا بارگذاری کنند ، در نهایت مفید نیستند.

اسپلیت با تاکید بر اینكه “چیز دیگری كه معمولاً نسبتاً اغلب می بینم این است كه مردم برای انجام كارهایی كه می توانید بدون جاوا اسكریپت انجام دهند به JavaScript تكیه می كنند – این چیزی نیست كه شما باید ذاتاً مراقب آن باشید. این فقط چیزی است كه من فکر می كنم بی معنی است.” مشاوره قبلی وی در مورد انتخاب تکنیک های ساده و اثبات شده در مورد راه های ارتباطی مانند فرانکشتاین که ممکن است در هزینه های طولانی شما هزینه کند.

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • آیا این یک بروزرسانی الگوریتم است یا گوگل با هدف جستجوی جدید سازگار است؟ [Video]
  • آنچه SEO می تواند از نوسانات رتبه بندی COVID بیاموزد [Video]
  • 4 غذای آماده برای بازاریابان محتوا در زمان COVID-19
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

در پست سعی نکنید که چرخ سئو را دوباره اختراع کنید ، می گوید مارتین اسپلیت گوگل برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top