مارتین اسپلیت گوگل برای پیوستن به Live با موتور جستجو جمعه جمعه

thumbnail

این جمعه ، باری شوارتز موتور جستجوگر زمین با مارتین اسپلیت ، روابط توسعه دهنده جستجوی Google به صورت زنده با Land Engine Land میزبان گفتگو خواهد بود. مارتین از نحوه خزیدن و ایندکس کردن انواع وب سایت در گوگل بسیار آگاه است. بنابراین اگر با نمایه HTML یا وب سایت مبتنی بر جاوا اسکریپت خود مشکلات ایندکس کردن دارید ، نمی خواهید این گپ را از دست بدهید

گپ ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. EST در روز جمعه ، 8 ماه مه و به ما اجازه می دهیم تا 50 نفر در جلسه حضور یابند تا بحث را بصورت زنده تجربه کنند و سوالی بپرسند سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  چگونه COVID-19 ممکن است SERP را برای همیشه تغییر دهد

اگر دوست دارید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. دعوت نامه های تقویم را برای 50 نفر اول ثبت نام ارسال می کنیم.

ما در Search Engine Land می دانیم که اكنون در جامعه ما بلاتكلیفی زیادی وجود دارد و امیدواریم كه این سری از بحثهای زنده ، سخنرانیها ، آموزشها و جلسات زنده به همه كمك كنند تا در مورد تاكتیكها و بهترین شیوهها به روز و تند باشند. این امر در مورد فراهم کردن بستر بازاریاب های بزرگ برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی جامعه جهانی ما در زمانی است که تعداد زیادی از هوا ، از جمله معیشت مردم ، از هوا در آمده است. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به من از طریق ایمیل [email protected] از طریق ایمیل برای من ارسال کنید.

مطالب مرتبط  Google با افزودن جزئیات فروشگاه محلی به خرید ، پین تبلیغاتی رایگان برای تبلیغات هوشمند ، موارد دیگر

اینجا آخرین جلسه ما است:

The post گوگل مارتین اسپلیت برای پیوستن به Live with Engine Engine Land جمعه برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top