لیست محلی Google Maps اکنون نتایج جستجوی وب را نشان می دهد

thumbnail

برایان بارویگ Google را مشاهده كرد كه نتایج جستجوی وب را در لیست نتایج جستجوی محلی Google Maps برای یك مشاغل خاص نشان می دهد. برایان ، سئو محلی ، گفت “ما در حال مشاهده بخش جدیدی هستیم ،” نتایج وب “. ما در سرزمین موتور جستجو توانستیم این را تکرار کنیم.

کجا باید آن را دید به یک فهرست مشاغل در Google Maps بروید و اطلاعات کسب و کار را مرور کنید و به سمت پایین ، “نتایج وب” را مشاهده خواهید کرد.

چه شکلی است در اینجا یک صفحه نمایش از لیست کسب و کار من است:

مطالب مرتبط  20200914 SEL مختصر

نتایج وب به صورت محلی. Google سعی دارد نتایج جستجوی محلی و جستجوی وب را از هم جدا نگه دارد ، اما قبلاً همپوشانی وجود داشته است. Google قبلاً در نتایج محلی ذکر وب سایت را نشان داده بود. Google همچنین از الگوریتم های مورد استفاده در جستجوی وب برای جستجوی محلی ، مانند تطبیق خنثی و سایر موارد استفاده می کند.

چرا اهمیت می دهیم اگر مشتریان بالقوه لیست محلی شما را در Google Maps به پایین پیمایش کنند و نتایج وب برای کسب و کار شما مناسب به نظر نرسد ، در نهایت می تواند خاموش شدن آن مشتریان باشد. تمام تلاش خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که نتایج وب دقیق هستند ، قطعه ها و محتوای نتایج خوب به نظر می رسند ، فقط در صورتی که شخصی برای دیدن آنها به پایین پیمایش کند.

مطالب مرتبط  Google Page Experience Update برای راه اندازی مه 2021 با برچسب های جدید در نتایج جستجو

پست لیست محلی Google Maps که اکنون نتایج جستجوی وب را نشان می دهد ، ابتدا در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top