قالب تبلیغ 3D Swirl Google اکنون در DV360 موجود است

thumbnail

Swirl ، قالب تبلیغاتی با صفحه نمایش تعاملی تلفن همراه که گوگل سال گذشته آزمایش آن را آغاز کرد ، اکنون در سطح جهان برای مشتریان و نمایش 360 ویدیویی در سطح جهان در دسترس است.

کاربران می توانند عناصر سه بعدی را در تبلیغات Swirl بچرخانند ، زوم کرده و گسترش دهند. گوگل در این اطلاعیه گفت: برندهایی که تبلیغات را آزمایش کرده اند شامل Purina ، Nissan ، Adidas و Belvedere Vodka هستند.

چگونه کار می کنند اگر دارایی های سه بعدی موجود دارید ، آنها را در Google Web Designer بارگذاری کنید و یکی از الگوهای Swirl را انتخاب کنید یا خلاقانه را ایجاد کنید. برای پیکربندی مدلهای سه‌بعدی خود برای تبلیغات Swirl ، همچنین می توانید از بستر طراحی 3D ، Poly ، Google استفاده کنید.

تبلیغات چرخش در سه اندازه در دسترس است و گسترش تمام صفحه اختیاری است. تبلیغات موجودی در فهرست موجودی Google Ad Manager است.

مطالب مرتبط  ویدیو: جنیفر اسلگ در دستورالعمل های رتبه بندی کیفیت جستجو در Google

تبلیغ کنندگان معیارهای زمان و نوع نامزدی (چرخش و گسترش) را در DV360 دریافت می کنند.

چرا اهمیت می دهیم این مفهوم جدید نیست ، تبلیغات تعاملی سالهاست که توسط تعدادی از فروشندگان تبلیغات فناوری ارائه شده است. این فقط بدان معنی است که تبلیغ کنندگان با استفاده از DV360 می توانند تبلیغات سه بعدی را بصورت بومی در اکوسیستم Google ایجاد و راه اندازی کنند. احتمالاً به برخی از مبتکران اولیه در این فضا صدمه می زند. ویژگی های قالب پیشرفته Swirl شامل نقاط مهم است که جزئیات بیشتری را نشان می دهد ، انتخاب رنگ و گزینه های دیگر. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه راهنما مراجعه کنید.

مطالب مرتبط  Google رسماً برچسب و فیلتر تصویری «دارای مجوز» را در جستجوی تصویر راه اندازی می کند

پست فرمت تبلیغی 3D Swirl Google اکنون در DV360 موجود است برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top