فیس بوک جعبه اطلاعات جدید مانند پانل دانش را وارد می کند

thumbnail

SocialMediaToday ابتدا سه شنبه گزارش داد که فیس بوک جعبه های اطلاعاتی مانند پانل دانش را در نتایج جستجوی خود برای نتایج خاص جستجو کرده است. اطلاعات موجود در جعبه ها از ویکی پدیا گرفته شده است.

نتایج جستجوی فیس بوک “قفس نیکلاس” را روی دسک تاپ و برنامه موبایل فیس بوک نشان می دهد. با کلیک روی “اطلاعات بیشتر” ، کاربران به صفحه فیس بوک موجودیت می روند.

نه فقط برای افراد مشهور. همانطور که در مورد پنل دانش Google وجود دارد ، این جعبه های اطلاعات ممکن است برای اشخاص غیر انسانی نیز پوشانده شود. در زیر نتایج مربوط به “پارک ها و تفریح” است.

با کلیک بر روی هر یک از لینک های موجود در جعبه اطلاعات ، کاربران را به نتایج جستجوی فیس بوک برای آن دسته از نمایش داده ها می برد.

مدت زمان طولانی نمی بینم ، جستجوی فیس بوک. موتور جستجوی فیس بوک در درجه اول روی اتصال کاربران با محتوا که در سیستم عامل خود زندگی می کند (صفحات سایر کاربران ، صفحات مارک تجاری ، مشاغل محلی و غیره) متمرکز شده است. با این حال ، مارك زوكربرگ ، مدیر عامل فیس بوك گفته است: “جستجو برای فیس بوك سفرهای چند ساله خواهد بود”؛ این به سال 2014 برمی گردد.

مطالب مرتبط  Google Ads Report Editor ظاهر جدیدی پیدا می کند

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این نوع ویژگیها چه چیزی را در ذهن خود داشته است ، اما ممکن است با تلاش برای جستجوی منابع بدون نیاز به ترک سکو ، به تلاشهای فعلی فیس بوک در برابر اطلاعات نادرست کمک کند.

چرا اهمیت می دهیم فیس بوک با ارائه اطلاعاتی که معمولاً به موتورهای جستجوگر سنتی روی می آورند ، قادر است کاربران را در سیستم عامل خود نگه دارد ، در غیر این صورت ممکن است در جای دیگری باشد. برندها و اشخاص دیگر نیز می خواهند در معرض دید بیشتری قرار بگیرند زیرا اطلاعاتشان اکنون در بزرگترین سایت رسانه های اجتماعی جهان حتی اگر صفحه فیس بوک اختصاصی در دسترس نباشد ، در دسترس هستند.

مطالب مرتبط  کاهش "قابل توجه" عبارات جستجوی گزارش شده توسط Google که در دستگاه ها و قالب های تبلیغاتی مشاهده می شود [Report]

The post فیس بوک جعبه های اطلاعاتی مانند پانل دانش جدید را برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top