فیس بوک ترامپ را برای بقیه مدت ممنوع می کند در حالی که توئیتر منع موقت می کند

دیروز آمریکا پس از انتشار پست های متعدد رسانه های اجتماعی در توییتر و فیس بوک که باعث تحریک اقدامات طرفداران آن شده است ، روزهای سورئال را پشت سر گذاشت که گروه بزرگی از طرفداران ترامپ به پایتخت حمله کردند.

فیس بوک به تازگی رئیس جمهور دونالد ترامپ از ارسال پست در سیستم عامل خود برای باقی مانده دوره ریاست جمهوری ایالات متحده جلوگیری کرده است. توییتر از این به بعد ، هنوز 12 ساعت موقتاً اقدام موقت خود را برای جلوگیری از ارسال پیام ترامپ در سیستم عامل خود با هشدار این که این شرکت ممکن است حساب وی را برای همیشه غیرفعال کند ، دارد.

اطلاعیه ها در اینجا پست توییتر درباره ممنوعیت موقت و هشدار اقدامات آینده است:

فیس بوک در ابتدا ترامپ را برای مدت 24 ساعت ممنوع اعلام کرد اما دقایقی پیش تصمیم گرفت جلوی ترامپ را بگیرد. این بیانیه مارک زاکربرگ از فیس بوک است.

مطالب مرتبط  شورت های اجتماعی: آینده TikTok ، تبلیغات اصلی Quora ، برنامه های Facebook در فیس بوک

تبلیغ کنندگان مکث حساب می کنند. گزارش شده است که برخی از تبلیغ کنندگان در این زمان ها تبلیغات تبلیغاتی خود را با Facebook و Twitter متوقف می کنند. Jonathan Kagan ، معاون جستجو ، Cogniscious Media | 9Rooftops ، به ما گفت: “ما به مشتریان خود توصیه می کردیم که این همه موارد را تحت پوشش قرار داده اند ، یک سناریوی ایمنی برند را تجربه می کنند ، یا ناخوشایند یا ناخوشایند به وضعیت DC اجتناب ناپذیر باشد برای جلوگیری از ارتباط تجاری احتمالی ، توصیه می کنیم آنها تبلیغات اجتماعی پرداخت شده را به طور موقت متوقف کنند “

مطالب مرتبط  Yelp هشدار مصرف کننده "تجارت متهم به رفتار نژادپرستانه" جدید را معرفی می کند

لیزا بارون از اووریت گفت که اکثر مارک ها باید فعالیت های خود را متوقف کنند. او در توییتر نوشت:

در حالی که بازاریاب دیجیتال دیگری به نام جو یانگبلود گفت که آنها برعکس عمل کردند و محتوای مثبت غیر سیاسی را در شبکه ها تبلیغ کردند.

چرا اهمیت می دهیم هنگام تبلیغات در این شبکه های اجتماعی ، مهم است که اطمینان حاصل کنید برند شما در ارتباط منفی با این رویدادها گره نخورد. بارها و بارها شاهد این اتفاق بوده ایم و تأثیر کوتاه مدت بر مارک ها دارد. مراقب باشید و در جریان اخبار و مواردی که در شبکه های اجتماعی مرسوم است ، باشید و از مارک های خود محافظت کنید.

این پست فیس بوک ترامپ را برای مابقی مدت ترامپ مسدود می کند در حالی که توئیتر منع موقت را تعیین می کند اولین بار در موتور جستجوگر Land ظاهر شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top