فقط در 199 دلار در SMX شرکت کنید… شنبه هفته آینده نرخ افزایش می یابد!

thumbnail

اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، بازاریاب های جستجو درگیر این مسئله هستند باعث افزایش بازدید ، تبدیل و فروش بیشتر می شود. مراجعه كردن نمایشگاه بازاریابی جستجو کنید آنلاین ، 8-9 دسامبر ، برای تاکتیک های عملی و توصیه های قابل اعتماد که می تواند به شما کمک کند به اهداف SEO و SEM خود برسید در سال 2020 و بعد از آن

خلاصه این:

  • شما 199 دلار مجوز دسترسی آنلاک می شود 45+ جلسه غنی از تاکتیک مقابله با الگوریتم Broad Core و به روزرسانی تجربه صفحه Google ، استراتژیهای SERP ، کانالهای تجارت دیجیتال در حال ظهور ، بهینه سازی تبلیغات Facebook و Instagram ، Google Core Web Vital ، بهینه سازی برای Semantic HTML5 و موارد دیگر. دستور کار را ببینید!
  • کلیه جلسات توسط بازاریاب های باتجربه جستجو از جمله جان مولر – گوگل ، الیزابت مارستن – تینویتی ، امی بیشاپ – كولتیواتیو ، فردریک والاییز – Optmyzr ، گلن گیب – G-Squared Interactive ، Zenia Johnson – 3Q Digital و ده ها مورد دیگر.
  • هر روز با شروع می شود کلیدی های آینده نگر از متخصصان بازاریابی جستجو (و برندگان اخیر جایزه موتور جستجوگر زمین) Areej AbuAli (Zoopla) و Mike King (iPullRank).
مطالب مرتبط  غول CPG Unilever اعلام نمی کند بیشتر فیس بوک ، توییتر تبلیغات تا سال 2020

  • دستور کار این است برنامه ریزی شده توسط موتور جستجوگر سرزمین، نشریه ای که شما برای اخبار و آموزش بازاریابی بی طرفانه و معتبر جستجو می کنید.
  • شما ابزارها و راه حل های جدیدی را از فروشندگان تعریف کننده بازار پیدا خواهید کرد که می توانند به شما کمک کنند ساده سازی تلاش های بازاریابی و افزایش سودآوری.
  • این 100٪ مجازی، به این معنی که شما می توانید از هرجای دنیا در آن شرکت کنید (به شرط اینکه دسترسی به اینترنت داشته باشید!).
  • برای شانس زنده حضور پیدا کنید سوالات خاص خود را از سخنرانان بپرسید در طول کار اضافی ، پرسش و پاسخ طولانی پس از تمام جلسات تحریریه.
  • نمی توانید به صورت زنده شرکت کنید؟ نترس تمام جلسات 8-9 دسامبر خواهد بود در صورت تقاضا در دسترس است، بنابراین می توانید متناسب با برنامه خود تمرین کنید.
مطالب مرتبط  چشم انداز کنفرانس های حضوری برای سال 2020 محو می شود

فقط یک صید وجود دارد: تو باید اکنون با این نرخ منحصر به فرد 199،000 دلاری زودهنگام رزرو کنید… شنبه آینده ، 14 نوامبر ، قیمت ها افزایش می یابد!

گرسنه بیشتر؟ کارت All Access خود را با یک کنفرانس دو روزه و پس از کنفرانس همراه کنید کارگاه برای تجربه نهایی آموزش. این سمینارهای زنده و تعاملی از 15 تا 16 دسامبر به صورت آنلاین برگزار می شوند … یکی را انتخاب کنید و اکنون فقط 379 دلار رزرو کنید!

(ضبط های کارگاهی برای مشاهده در صورت تقاضا تا 31 دسامبر در دسترس خواهد بود.)

منتظر چی هستی؟ این قیمت ها بعد از 14 نوامبر در دسترس نخواهند بود. اکنون پاس خود را رزرو کنید – All Access فقط 199 دلار یا بسته دسترسی All Access + Workshop با یک کارگاه آموزشی فقط 379 دلار!

پست فقط در 199 دلار در SMX شرکت کنید Saturday شنبه آینده افزایش می یابد! اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top