فعالیتهای خانه داده های ساخت یافته اکنون توسط جستجوی Google پشتیبانی می شوند

thumbnail

Google اسناد جدید توسعه دهنده جستجو را برای داده های ساختاری فعالیتهای خانه اضافه کرده است. داده های ساختار یافته فعالیتهای خانه در درجه اول برای فعالیتهایی که می توانید در خانه انجام دهید مانند تماشای فیلم و رویدادهای آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد. در نتایج جستجوی Google به عنوان نتایج غنی خاص ظاهر می شود.

نتایج ثروتمند در مورد ویدیو یا کلاس آنلاین که ارائه می دهید ، از جمله جزئیات بیشتر مانند شرح فعالیت ، نحوه ثبت نام یا تماشای ، به جستجوگرها می دهد.

به نظر می رسد در اینجا آنچه به نظر می رسد در جستجوی Google به عنوان یک نتیجه غنی است:

مطالب مرتبط  تقریباً دو سوم ناشران آنلاین در اوایل ماه مه CPM های کمتری را دیدند

چگونه می توانید آن را ببینید. گوگل اظهار داشت كه نتایج غنی از فعالیت در منزل “در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در ایالات متحده موجود است” و در حال حاضر فقط در جستجوی تلفن همراه كار می كنند. این در حال حاضر فقط در جستجوی مربوط به تناسب اندام مانند “ورزش آنلاین” یا “یوگا در خانه” است.

انواع محتوا در اینجا چند نمونه از انواع محتوای فعالیتهای خانگی ارائه شده است که Google از آنها پشتیبانی می کند:

  • جریان مستقیم ویدیو
  • ویدیو قبلاً ضبط شده است
  • یک رویداد آنلاین

می توانید نشانه ها را به فیلم ها یا رویدادهای خود اضافه کنید.

چرا اهمیت می دهیم نتایج غنی در جستجوی Google می تواند در معرض دید و دید بیشتری قرار دهد. بنابراین حتی اگر نمی توانید از موقعیت سه تا موقعیت یک در جستجوی Google بودجه ببندید ، به عنوان مثال ، داشتن نتیجه غنی تر ممکن است چشم کاربر را به نتیجه ثروتمندتر شما در موقعیت سه برساند.

مطالب مرتبط  ویدئو: جو بکالوری در مورد کاهش ارزش مواد آلی

اگر در این بخش فیلم یا رویداد دارید ، احتمالاً ارزش آن را دارید که داده های ساختاری شده در مورد فعالیت های منزل را امتحان کنید.

پست داده های ساختار یافته فعالیتهای خانه که هم اکنون توسط جستجوی Google پشتیبانی می شوند ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top