فروشگاه های فیس بوک: بعد از پخش مستقیم با Live Engine Land

تبلیغات فیس بوک طرفدار ، گیل دیویدبنیانگذار مشاوره تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام Run DMG ، و Florian Litterst of Adsventure.de ، جینی ماروین مدیر ویرایشگر زمین موتور پیوستن به یک جست و جو عمیق در فشار بزرگ فیس بوک به تجارت الکترونیکی خواهد پیوست: فیس بوک فروشگاه. در 12:00 بعد از ظهر EST در چهارشنبه 27 اردیبهشت آنها در مورد جزئیات فروشگاه های فیس بوک ، آنچه در مارک ها و مشاغل و موارد دیگر معنی دارد بحث کنند.

گیل مستقر در ایرلند شمالی ، یک شریک رسمی مشاور بازاریابی فیس بوک است که با مشاغل مختلف در سراسر جهان کار می کند و از چند صد دلار تا بیش از 150،000 دلار در ماه در تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام هزینه می کند.

Litterst همچنین در تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام تخصص دارد و همچنین یک شریک و مشاور حق بیمه بازاریابی فیس بوک است.

به ما اجازه می دهیم تا 50 نفر به تماشاگران بپیوندند تا جلسه را به صورت زنده تجربه کنند و بتوانند سوالات مجریان را بپرسند. لطفا این فرم را پر کنید اگر دوست دارید شرکت کنید

مربوط: جدول دوره ای بازاریابی تجارت دیجیتال را دریافت کنید

اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاههای فیس بوک: فیس بوک تلاش های زیادی در زمینه تجارت الکترونیکی انجام داده است ، اما این می تواند یکی از مواردی باشد که در نهایت چسبیده است و پیامدهای بزرگی برای مارک های کوچکتر و خرده فروشان دارد. Facebook Shops اولین جهش بزرگ این شرکت به سمت یک پلت فرم یکپارچه تجارت الکترونیکی است. اعلام شده در این هفته ، این امکان را برای مشاغل در هر اندازه فراهم می کند تا یک فروشگاه اینترنتی یکپارچه آنلاین را برای مشتریان در فیس بوک و اینستاگرام تنظیم کنند.

مطالب مرتبط  بازپخش: کاری که دست اندرکاران SEO می توانند برای ساخت سایتها 'ضد الگوریتم' انجام دهند

تجربه خرید متمرکز جدید اکنون در هر دو برنامه به پایان رسیده است و یک برگه خرید اختصاصی در ماه های آینده به نوار پیمایش اینستاگرام خواهد آمد. فیس بوک همچنین قصد دارد تا اواخر امسال قابلیت های پیام رسانی را از طریق واتس اپ و مسنجر ادغام کند.

مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ فروشگاه های فیسبوک را “بزرگترین قدم” این شرکت برای متحد کردن تجارت الکترونیکی در سراسر خانواده برنامه های خود برداشته است. با بسته شدن بسیاری از مشاغل به دلیل COVID-19 ، فروشگاه های فیس بوک در زمان مناسب برای فروشندگانی که قادر به گذر از تجارت آفلاین به تجارت آنلاین نبوده اند ، در حالی که در را باز می کنند تا خرده فروشان کوچکتر یا نخستین بار باز شوند. فروشگاه های فیس بوک در استفاده رایگان است و به گونه ای طراحی شده است که خرید و فروش را آسانتر و یکپارچه تر برای مشتریان و مشاغل فروش بر روی سیستم عامل انجام دهد.

مطالب مرتبط  چه چیزی پشت نشان است که لایه اعتماد محلی Google را تأمین می کند؟

ما در Search Engine Land می دانیم که اکنون در جامعه ما بلاتکلیفی زیادی وجود دارد و امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیکها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. ما می خواهیم یک بازاریاب بزرگ به یک بستر برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی اجتماع جهانی خود در زمانی که این همه از هوا ، از جمله معیشت مردم است ، ارائه دهیم. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به من از طریق ایمیل [email protected] از طریق ایمیل برای من ارسال کنید.

در همین حال ، آخرین پخش جلسه ما در مورد بازاریابی تجارت دیجیتال را در زیر مشاهده کنید:

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • آیا این یک بروزرسانی الگوریتم است یا گوگل با هدف جستجوی جدید سازگار است؟ [Video]
  • آنچه SEO می تواند از نوسانات رتبه بندی COVID بیاموزد [Video]
  • 4 غذای آماده برای بازاریابان محتوا در زمان COVID-19
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post Shops Facebook: Up next on Live with Land Engine Search برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top