شورت های اجتماعی: آینده TikTok ، تبلیغات اصلی Quora ، برنامه های Facebook در فیس بوک

thumbnail

TikTok و LinkedIn زیر یک سقف؟

“مایکروسافت در حال مذاکره برای بدست آوردن TikTok ، برنامه ویدئویی متعلق به چینی است ، با توجه به شخصی که دانش این بحث ها را دارد ، همانطور که رئیس جمهور ترامپ روز جمعه گفت که وی در نظر دارد اقداماتی را انجام دهد که به طور موثر این برنامه را از ایالات متحده ممنوع کند.” روزنامه نیویورک تایمز جمعه گزارش داد.

این شرکت در حال مذاکره با کاخ سفید است و طبق گزارش ها در حال مذاکره برای تصاحب عملیات TikTok در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند است.

چرا اهمیت می دهیم علیرغم بهترین تلاش های خود (نگاه کنید به شکل زیر) ، تلاش های TikTok برای متقاعد کردن قانونگذاران ایالات متحده مبنی بر این که بطور کاملا مستقل از شرکت مادر چینی خود ByteDance کار می کند ، گیر نکرده اند. این گزینه ها به طور فزاینده محدود به چرخاندن برای عمومی شدن یا چرخیدن برای کسب می شوند. به نظر می رسد ممکن است TikTok به مسیر دوم منتهی شود.

ممکن است مایکروسافت با تمرکز روی این شرکت ، مناسب TikTok به نظر برسد. اما به یاد داشته باشید که این همچنین خانه Xbox است ، The Verge در نگاهی به این نکته که چرا مایکروسافت به TikTok علاقه دارد ، اشاره می کند. (مایکروسافت همچنین در مورد تنها خریدار فناوری بزرگ است که با نظارت ضد انحصار در ایالات متحده مواجه نیست.)

یک سقف ایالات متحده به TikTok اجازه می دهد تا در ساختن صفوف خالق خود و تجارت سریع در حال رشد با یک حواس پرت کمتر غرق باشد – و به اطمینان کاربران و تبلیغ کنندگان مبنی بر اینکه داده های آنها به چین منتقل نمی شود ، کمک کند. مانند LInkedIn ، مایکروسافت می تواند به TikTok اجازه دهد تا ضمن بهره گیری از بینش داده ها و ادغام ها در جایی که معقول است ، مستقل کار کند.

TikTok پرده را به الگوریتم خود باز می گرداند. رفتارهای حق چاپ فیس بوک را نادیده می گیرد

کوین مایر ، مدیر عامل اخیراً منصوب شده TikTok ، مدیرکل مستقر اخیراً مستقر در ایالات متحده TikTok ، بیش از سایر غول های فناوری مورد بررسی قرار گرفته است. در دادرسی ضد انحصار شهادت دهید.

میر گفت ، در تلاش برای ایجاد آرامش به کاربران و تنظیم کننده ها ، “گفت: TikTok یک مرکز شفافیت و پاسخگویی را راه اندازی کرده است که در آن کارشناسان می توانند سیاست های تعدیل TikTok را” در زمان واقعی “رعایت کنند و” کد واقعی را که الگوریتم های ما را هدایت می کند ، بررسی کنند. “

میر همچنین فیس بوک را به خاطر “راه اندازی یک محصول دیگر copycat ، Reels” در اینستاگرام فراخواند و این مورد را مطرح کرد که TikTok به تبلیغ تبلیغ کنندگان آمریکایی گزینه ای را در بازار ارائه می دهد.

این شرکت از صندوق 200 میلیون دلاری برای سازندگان آمریکایی در این سکو خبر داد ، با برنامه ریزی برای افزایش آن به بیش از 1 میلیارد دلار در ایالات متحده و بیش از 2 میلیارد دلار در سطح جهان در سه سال آینده تا بتواند به آن در رقابت با استعداد در برابر یوتیوب و اینستاگرام کمک کند.

مطالب مرتبط  دستورالعمل های مختلط: یادآوری اینکه پرونده های robots.txt توسط Subdomain و پروتکل اداره می شوند ، از جمله www / non-www و http / https [Case Study]

چرا اهمیت می دهیم حتی با افزایش محبوبیت آن ، بررسی نظارتی و عملکرد می تواند تبلیغ کنندگان را بترساند و به شدت به تجارت تبلیغاتی TikTok آسیب برساند. به نظر نمی رسد که شفافیت میر از شفافیت قانون گذاران برخوردار است. پنج شنبه ، دو سناتور آمریكا در یك اقدام دو طرفه ، از وزارت دادگستری خواستند كه TikTok متعلق به چینی ها (و همچنین زومیت) را در مورد گزارش هایی كه داده های كاربر را با چین به اشتراک گذاشته است ، بررسی كند. علاوه بر این ، در حالی که TikTok باید به دلیل افشای الگوریتم خود مورد تحسین قرار گیرد ، رقبای این شرکت احتمالاً از این پیشنهاد خندوانه می گیرند که “همه شرکت ها باید الگوریتم ها ، سیاست های تعدیل و جریان داده های خود را به تنظیم کننده ها افشا کنند.”

نکات برجسته از شنیده های ضد انحصار با مدیر عاملان اپل ، آمازون ، فیس بوک و گوگل

  • رئیس هیئت مدیره دیوید سیسیلین از رود آیلند با ابراز نگرانی از اینکه Google “محتوای را سرقت می کند” استفاده می کند و از توانایی خود برای جستجوی مقادیر گسترده داده برای “شناسایی تهدیدات رقابتی و خرد کردن آنها” استفاده می کند. پیچای ، دوباره قابل پیش بینی ، این ادعاها را مورد اختلاف قرار داد و گفت که از داده برای بهبود نتایج استفاده می کند.
  • تیم کوک از اپل ، گفت که فروشگاه App فقط یکی دیگر از ویژگی های آیفون مانند دوربین است.
  • جف بزوس با تعداد زیادی سؤال غافلگیرکننده در مورد بازار خود شگفت زده شد. بزوس گفت آمازون سیاست هایی دارد که مانع دسترسی داخلی به داده های فروش شخص ثالث برای مارک های برچسب خصوصی خود شود ، اما نمی توان گفت این سیاست ها را نقض نکرده است. نمایندگان Pramila Jayapal ، Mary Gay Scanlon ، Jaimie Raskin and Ken Buck از جمله کسانی بودند که بر استفاده از داده های شخص ثالث بزوس فشار آوردند تا محصولات و مارک های اختصاصی خود را به بازار عرضه کنند.
  • وال دمینگز از فلوریدا پس از گفتن اینكه این كار هنگام دستیابی به DoubleClick در سال 2007 انجام نخواهد داد ، پیچی را بر تصمیم گوگل مبنی بر تركیب داده ها از ترافیك وب و خصوصیات گوگل تحت فشار قرار داد. داده های خود را کنترل کنید.
  • زاکربرگ گفت محیط از سال 2012 برای فیس بوک حتی رقابتی تر شده است.

ضبط منجر به تبلیغات Quora می شود

فرم های تولید سرب در تبلیغات Quora

Quora پس از گذشت چند ماه از آزمایش بتا ، فرم سرب جن را برای تبلیغ کنندگان منتشر کرده است. این فرم ها می توانند شامل 12 فیلد باشند و با اطلاعات حساب Quora کاربران تنظیم شده است. زمینه های موجود شامل موارد زیر است:

  • اطلاعات تماس: نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، ایمیل کسب و کار ، شماره تلفن
  • اطلاعات استخدام: عنوان شغل ، نام شرکت ، اندازه شرکت
  • اطلاعات محل سکونت: شهر ، ایالت (فقط ایالات متحده) ، کد پستی (فقط ایالات متحده) ، کشور
مطالب مرتبط  چگونه داده های جستجو می توانند تصمیمات تجاری بزرگتر آنلاین را آگاه سازند

شما می توانید سرب را از طریق CSV در مدیر تبلیغات بارگیری کنید یا از ادغام Zapier برای ارسال موارد منجر به Salesforce ، Gmail ، Marketo یا سیستم دیگر استفاده کنید.

چرا اهمیت می دهیم سرب Gen Forms می تواند اصطکاک را برای کاربرانی که به دنبال تعامل با شرکت شما هستند ، کاهش دهد – خواه برای بارگذاری یک لیست سفید ، درخواست نسخه ی نمایشی یا ثبت نام برای یک خبرنامه – و تعداد هدایت هایی را که می توانید از کمپین های تبلیغاتی Quora تولید کنید ، افزایش دهد. ادغام Zapier به این معنی است که شما نباید در انتقال داده های سرب به سیستم CRM یا ایمیلی که استفاده می کنید مشکلی نداشته باشید.

برنامه فیس بوک قصد دارد فروشگاه های گوشه و کنار هند را به واتس اپ برساند

وی گفت: “وقتی نوآوری و مشاغل کوچک بصورت آنلاین شروع شوند ، قدرت واقعی زیرساخت های دیجیتال از بین می رود. از بسیاری جهات آنها قبلاً در واتس اپ وجود دارند ، اما ما باید به آنها کمک کنیم تا نقاط را به هم متصل کنند. “Ajit Mohan ، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل ، Facebook Facebook در مصاحبه به Live Mint گفت.

وی گفت: “اینگونه است که ما می توانیم از طریق WhatsApp خرید را آسان کنیم. هدف ما با سرمایه گذاری در [Indian telecom firm] Jio این است که فرصت های جدیدی را برای مشاغل در هر اندازه ، به ویژه برای مشاغل کوچک در سراسر هند فراهم می کند. اولین نمونه این همکاری ، کمک به میلیون ها صاحبان کیرانا خواهد بود [small neighborhood convenience stores] فروشگاه محصولات خود را دیجیتالی کرده و از واتس اپ برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید. “

چرا اهمیت می دهیم این بیماری همه گیر باعث ایجاد مشاجره در مشاغل کوچک شده و در عین حال سرعت بخشیدن به مصرف کنندگان به دیجیتال و نیاز تجاری برای تحول دیجیتال را تسریع کرده است. این غول شبکه های اجتماعی فرصتی بزرگ برای تبدیل شدن به اتصال دیجیتال هند بین SMB و مصرف کنندگان را می بیند.

گوگل همچنین سرمایه گذاری زیادی در Jio Platforms انجام داده است (به ارزش 4.5 میلیارد دلار). این شرکت ها با هدف دستیابی میلیون ها سرخپوستان بیشتر به اینترنت ، در یک سیستم عامل مبتنی بر اندروید مشارکت دارند: یک بازار گسترده گسترده برای تبلیغات و برنامه ها.

The post Shorts Social: Futures TikTok، Quora سرب تبلیغات، نقشه های Facebook در فیس بوک برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top