سیری اپل اولین بار طراحی مجدد مهم را در سالها انجام می دهد

thumbnail

اپل دوشنبه اولین طراحی مجدد اصلی Siri را از زمان آغاز هشت سال در 12 اکتبر 2011 اعلام کرد. اکنون ، رابط Siri بر کل صفحه پیشی نمی گیرد ، در عوض یک آرم Siri را در پایین صفحه نشان می دهد. این رابط کاربری جدید در iOS 14 راه اندازی می شود.

چه چیزی جدید سیری به نظر می رسد. در اینجا یک تصویر صفحه نمایش داده شده در طول رویداد مجازی Apple WWDC دوشنبه از رابط کاربری جدید سیری هنگام فعال شدن در iOS 14 جدید توجه کنید. توجه کنید ، دیگر کل صفحه را به خود اختصاص نمی دهد. تمام آنچه می بینید یک آرم متحرک Siri در قسمت انتهای صفحه است:

رابط قدیمی / فعلی. در اینجا به نظر می رسد که اکنون Siri ، در iOS 13 چگونه است.

سیری رشد کرده است. اپل اظهار داشت که سیری در هر ماه 25 میلیارد درخواست دارد. به علاوه ، اپل اظهار داشت که سیری اکنون بیست برابر واقعیت بیش از سه سال پیش داشته است.

مطالب مرتبط  متأسفیم ، LinkedIn به طور موقت از جستجوی Google خارج می شود

برنامه ترجمه جدید. همچنین ، اپل یک برنامه جدید ترجمه را اعلام کرد. این برنامه مشابه برنامه Google Translate است ، اما چیزی که ابتدا اپل به آن وارد می شود. برنامه ترجمه Apple پشتیبانی 11 زبان از جمله انگلیسی ، چینی ماندارین ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، عربی ، پرتغالی و روسی را راه اندازی خواهد کرد.

اپل گفت که برنامه ترجمه به صورت آفلاین کار می کند و مکالمات خصوصی هستند.

به نظر می رسد این همان چیزی است که به نظر می رسد رابط:

حالت مکالمه همچنین ، با این برنامه ترجمه جدید “حالت مکالمه” است. شما تلفن را در جهت افقی روشن می کنید و آن را به حالت مکالمه منتقل می کنید. این به شما نشان می دهد مکالمه ای که با کسی در زبان های مختلف دارید با هم صحبت می کنید. و بله ، خودکار زبان را تشخیص می دهد.

مطالب مرتبط  ویدئو: فیلیپ تون در FindWhat با GoTo ، Overture ، Yahoo و Google Ads رقابت می کند

چرا اهمیت می دهیم اپل گفت که سیری دستیار صوتی پیش فرض در دستگاه های iOS ، رایانه های اپل و همچنین در CarPlay است که تقریباً در 80 درصد از اتومبیل های جدید است. سیری یک رابط محبوب برای جستجو است ، اما فاقد نوآوری است و به اندازه گوگل قدرتمند نیست. این طراحی مجدد امیدوارم به سرمایه گذاری بیشتر محصولات سیری و پیشرفت های اپل اشاره کند.

The post Siri نخستین بار طراحی مجدد عمده در سال ها اولین بار در موتور موتور جستجوگرها ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top