رتبه بندی محلی گوگل در اوایل ماه مه تغییر می کند؟ با تشکر از یک اشکال

thumbnail

در پایان ماه آوریل و اوایل ماه مه ، جامعه محلی جستجوگرها متوجه نوسانات و نوسانات مداوم زیادی در نتایج جستجوی محلی Google هم در جستجوی Google و هم در نقشه های Google شد. به نظر می رسد ، این نتیجه یک به روزرسانی الگوریتمی نبود بلکه یک اشکال بود.

دنی سالیوان از گوگل گفت هفته گذشته ، “فقط می خواستم به روز رسانی کنم. با تشکر از مثالها آنها به ما کمک کردند اشکالی را پیدا کنیم که درباره آن حل شدیم [sic] دو هفته پیش ، و به نظر می رسد که از آن زمان اوضاع را تثبیت کرده است. “

صورتحساب. در اینجا مجموعه توییتهای سالیوان درباره این نوسانات رتبه بندی محلی وجود دارد:

مطالب مرتبط  PPC 2020 در حال بررسی: COVID اثر خود را در تجارت الکترونیکی و جستجوی پولی برجای می گذارد

نوسانات. در اینجا نمودارهایی از ابزارهای WhiteSpark و BrightLocal مشاهده شده است که ماهیت ناپایدار رتبه بندی های محلی در Google را در اواخر آوریل و اوایل ماه مه نشان می دهد.

منبع: WhiteSpark
منبع: BrightLocal

تو نیستی منم. بعضی اوقات ، فقط بعضی اوقات ، تغییراتی که در رتبه بندی جستجو مشاهده می کنید هیچ ارتباطی با شما ندارد. گاهی اوقات گوگل اشتباه می کند. از زمانی که گوگل این اشکال خاص را برطرف کرد ، رتبه بندی های محلی طی دو هفته گذشته بسیار پایدار بوده است.

مطالب مرتبط  20201106 SEL مختصر

چرا اهمیت می دهیم این به شما نشان می دهد که گاهی اوقات واکنش نشان دادن به تغییرات در جستجوی هنگامی که به نظر می رسد سایت شما با تغییر روبرو شده است ، همیشه بهترین حرکت نیست. غالباً معقول است که کمی صبر کنید ، به داده ها نگاه کنید ، ببینید رقبای شما چه کاری انجام می دهند ، داده های سایت خود را قبل از نتیجه گیری یا اقدام به تجزیه و تحلیل کنید.

اگرچه برای گوگل نادرست رفع اشکال در رابطه با فهرست بندی و رتبه بندی را نادر است ، اما ممکن است و به مناسبت اتفاق بیفتد.

آیا رتبه بندی محلی گوگل در اوایل ماه مه تغییر می کند؟ با تشکر از یک اشکال برای اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top