راه درست برای استخدام سئو

thumbnail

امتیازات استخدام سئو زیاد است. فرد مناسب می تواند به شما در کسب و کار شما در مسیری به سمت دید قابل توجه ارگانیک و رشد درآمد کمک کند. با این حال ، فرد اشتباه می تواند تأثیر کمی داشته باشد – و یا بدتر ، دید و ارگانیک موجود موجود شما را برعکس کند.

بین عدم آشنایی با رشته های مربوط به سئو و بی تجربگی در استخدام نقش های سئو ، انجام اشتباهات استخدام برای مشاغل آسان است. اگر به دنبال استخدام SEO هستید ، اینجاست که متخصصان با سالها تجربه در مورد چگونگی تهیه ، کجای جستجو و چگونگی بررسی نامزدهای موفق SEO.

قبل از شروع جستجوی استعداد خود

جسیکا بومن ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت آموزش و مشاوره درون سازمانی SEOinhouse.com گفت: “خیلی از شرکت ها SEO را استخدام می کنند بدون آنکه بدانند مهارت های SEO به چه مهارت هایی نیاز دارند.” اگر این مورد باشد این همان چیزی است که شما نیاز دارید. “

SEO شامل چندین رشته ، از جمله فنی ، محتوا ، تجزیه و تحلیل ، ایجاد لینک و غیره است. شناسایی اینکه کدام قسمتهای سایت شما بیشترین توجه را داشته باشد می تواند در تصمیم گیری در مورد استخدام بهتر به شما کمک کند. بومن می گوید علاوه بر دانستن اینکه چه چیزی رتبه سایت شما را عقب نگه می دارد ، باید از آنچه که تلاش های SEO خود را در سطح سازمانی باز می دارد آگاه باشید.

بومان گفت: “یكی از مراجعین من فهمید كه آنها به شخصی نیاز دارند كه بتواند در سازمان خود پیمایش كند ، روابط برقرار كند و تحقیقات را ادامه دهد تا اینكه فهمید كه چه كسی با او كار كند.” وی گفت: “وقتی زمان استخدام فرا رسید ، من با نامزدها برای مهارت های فنی سئو مصاحبه کردم زیرا آنها یک وب سایت پیچیده در سطح سازمانی بودند که مشکلات زیادی دارند. در پایان ، آنها شخصی را استخدام کردند که توانایی پیمایش در سازمان را داشته باشد ، اما فاقد مهارت فنی است. . . در این سازمان ، بزرگترین نیاز آنها صلاحیت اصلی برای مدیریت عملیاتی سئو بود. “

جدول دوره ای فاکتورهای SEO را بارگیری کنید

برای مشاغل تازه ای که برای سئو هستند ، تعیین این که اولویت های استخدام باید چه باشد ، دشوار است. دان تان ، مدیر ارشد جهانی جستجوگرها در زمینه برندهای پوشاک ورزشی تحت زره ، گفت: “من شرکتها را به شدت ترغیب می کنم که SEO SEO لنگرانی را استخدام کنند تا به آن شخص مشاوره بدهم که چگونه می تواند یک برنامه سئو را تهیه کند.” می تواند به آنها در جهت یابی به روند استخدام کمک کند و آنها را راهنمایی کند که چگونه فرد مناسب را برای انجام کارها پیدا کنند. “

یافتن نامزدهای مناسب SEO

هنگامی که شما می دانید سازمان شما به چه مهارت هایی نیاز دارد ، گام بعدی جذب فرد مناسب برای کار است.

یک لیست شغلی و توصیفی جذاب ایجاد کنید. شرح شغل شما باید به عنوان بخشی از تبلیغات وثیقه بازاریابی در شرکت شما رفتار شود. این باید با ذهن مخاطب یا شخصیت مورد نظر نوشته شود ، با نیازهای آنها صحبت کنید و مزایای کار برای سازمان خود را نشان دهید.

لیلی ری ، مدیر سئو در آژانس بازاریابی دیجیتال Path Interactive ، گفت: “زیرا SEO های مختلف ذاتاً مهارت های متفاوتی دارند ، نیازهای استخدام ما اغلب پویا است و ما توصیف های شغلی و حتی عناوین شغلی را تغییر می دهیم.” در بخش او نیز لیست های شغلی را تنظیم می کند تا منعکس کننده آنچه آژانس او ​​در آن زمان به دنبال آن است ، باشد.

مطالب مرتبط  Amazon Posts: تجربه خرید مبتنی بر خوراک در آمازون

تحقیق در مورد نحوه انجام سایر شرکتها در مورد وظایف ، صلاحیت ها و مسئولیت ها همچنین می تواند به شما در تهیه لیست کار خود کمک کند. تان گفت: “من بخصوص پست های شغلی SEO را از شرکتهایی که دارای برنامه های شناخته شده بهترین کلاس در کلاس هستند ، مطالعه می کنم.”

“بومان توصیه کرد:” اطمینان حاصل کنید که برای شخصی که دارای زرنگی سیاسی است و توانایی ارائه و برقراری ارتباط با مدیران و تیم های دیگر را دارید ، می نویسید. این که آیا شما می خواهید برای پر کردن یک موقعیت نمایندگی استخدام شوید یا به دنبال سئو داخلی هستید ، نامزد باید بتواند به طور موثری آنچه را که انجام می دهند و به چه دلیل برای ذینفعان ارزشمند است ، ارتباط برقرار کند. وی گفت: “در غیر این صورت شما می توانید یک سئو شگفت انگیز از نظر دانستن آنچه باید انجام شود دریافت کنید ، اما آنها نمی توانند نمایندگی سئو را در کل سازمان به خوبی نشان دهند.”

بدانید کجا جستجو کنید تان گفت: “من به کنفرانس ها رفتم و در ناهار ها ، در مهمانی های بعد از مراسم و غیره با مردم صحبت کردم.” تان گفت ، “من شبکه ای از مردم ، از جمله همکاران و همکاران را ساختم – من هنوز هنگام استخدام به آن گروه می رسم. برای نقش جدید. ” شبکه حرفه ای شما می تواند مکان خوبی برای تهیه منابع داوطلب با سابقه اثبات شده باشد.

بومن گفت: “من می شنوم که مردم بیشتر درباره پست های شغلی LinkedIn صحبت می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که به آنجا نگاه می کنید.” وی افزود: “همچنین ، استخدام كنندگان باید در نظر داشته باشند كه به سئوهایی متوسل شوند كه تصور می كنند مناسب است … ممكن است آنها جهشی را در نظر نگیرند بلكه برای شغل مناسب آنها ممكن است.”

نحوه غربالگری نامزد سئو

ری گفت: “دانستن چیزهای واقعی حرفه ای سئو فقط از مصاحبه می تواند دشوار باشد”. ری با اشاره به اینکه این مسئله را می توان ماه ها کار با هم انجام داد تا متوجه شوید که شما ممکن است اشتباه استخدام کرده باشید.

مصاحبه كنندگان نمی توانند SEO نادان باشند. “علاوه بر این ، نامزدهای SEO ممکن است در طی مصاحبه ، مثلاً به خاطر سپردن نام به روزرسانی های الگوریتم یا لیست ویژگی های جدید Google ، تلاوت” چیزهای بی اهمیت SEO “را انجام دهند. اما این به تنهایی نشانگر این نیست که آنها یک کار خوب در برقراری ارتباط با مشتری ، حل مسئله ، تدوین استراتژی های صحیح ، دانستن چگونگی درک داده ها یا انجام تمرکز بر روی مهمترین اهداف و اهداف مشتری انجام خواهند داد ری گفت.

مصاحبه کنندگان باید دانش داشته باشند و بتوانند پاسخ نامزدها را به طور کامل ارزیابی کنند. اگر شما آن مهارت را در خانه ندارید ، به دنبال شخصی باشید که برای کمک به روند بررسی کمک کند.

ارتباط به همان اندازه ارتباط برقرار شده مهم است. باومن گفت: “من طرفداران بزرگی از فرآیند مصاحبه 4 ساعته برادفورد اسمارت هستم.” باومن با اشاره به اینكه تمام مصاحبه لازم نیست همه یكباره یا یك شخص انجام شود. وی گفت: “نکته اصلی این است که شما سؤالاتی را مطرح می کنید که الگوهای رفتاری آنها را نشان می دهد.” من همچنین ممکن است استهزا کنم و از آنها بخواهم که الزامات سئو را به من بگویند – البته ، شما باید بدانید که آنها باید چه باشند. می توانید بگویید که آیا آنها چیزی را از دست نداده اند. “

مطالب مرتبط  20201006 SEL مختصر

علاوه بر پاسخ دادن به سؤالات دانش بنیان ، می توانید نامزدها را نیز در مورد مواردی که در گذشته انجام داده اند توضیح دهند و از آنها بخواهند تحویلاتی را که ایجاد کرده اند ببینند. “با استفاده از این رویکرد ، من تحویل داده هایی با خطاهای املایی و دستوری را از کاندیداهای به ظاهر واجد شرایط دریافت کرده ام ، که رزومه کاری آنها حاوی این نوع خطاها نبوده است. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد رویکرد کاندیداها به سئو داشته باشید ، بهتر می شود. “

“من بندرت به دنبال پاسخ های خاص هستم. من بیشتر علاقه مند هستم که آن شخص به تنهایی چه چیزی را ایجاد کند ، و چگونه آنها یک برنامه ارتباط برقرار می کنند ، “گفت: تان ، که همچنین به کارفرمایان توصیه می کند تا کارمندان بالقوه را در ارزیابی ارزش کار خود برای تجارت چقدر ارزیابی کنند.

بومن گفت: “بسیاری از سئو ها فقط توانایی ارائه ی خوب و نوشتن با لحن اجرایی / معتبر برای یک محیط شرکت را ندارند.” در پایان ، این باعث می شود تیم سئو به جای اینکه افزایش یابد تا با سایر بخش ها روبرو شود و احترام خود را به دست آورد ، احترام بگذارد – هر دو برای موفقیت سئو بسیار مهم هستند زیرا در پایان روز ، تیم SEO به طور مستقیم تعداد بسیار کمی از اهرم ها را حرکت می دهند. این در واقع سئو را بهبود می بخشد. “

مهارتهای نمایشی قهوهای مایل به زرد همچنین “وظیفه مشق شب” را ایجاد می کند که مربوط به نقش خاصی است که می خواهد آن را تکمیل کند.

شامل یک مؤلفه نمایش مهارت در پروسه مصاحبه شما می تواند نامزدها این امکان را فراهم کند که بتوانند خود را متمایز کنند و سازمان خود را از طغیان های غیر ضروری نجات دهند ، اما مهم است که درخواست های مناسب را برای روند استخدام حفظ کنید.

باومن گفت: “من می بینم که بسیاری از مصاحبه شوندگان از آنها خواسته می شوند که سایت را ممیزی کنند ، اگرچه بحث برانگیز است زیرا گاهی اوقات احساس می شود که یک شرکت خواستار ممیزی رایگان است.” اینکه چقدر نامزد امتیازات خود را سازماندهی کرده و علاوه بر توصیه های سایت خود ، نیازهای SEO را نیز برقرار می کند.

عامل “X”

ری گفت: “این مهمتر است كه فرد دارای اخلاق كاری قوی ، توانایی حل مسئله و تفكر انتقادی ، مهارتهای ارتباطی خوب و اشتیاق نسبت به آنچه انجام می دهد ، باشد.”

موضع او همچنین توسط تان تکرار شد ، که عشق طبیعی به حل پازل ، تفکر خلاق و تحمل بالایی را برای تغییر به عنوان برخی از ملاحظات اصلی وی هنگام استخدام برای نقش SEO جستجو کرد.

“برخی از بهترین متخصصان ما در آژانس ما به عنوان کارآموزان مشتاق و تقریباً هرگونه مواجهه با صنعت سئو فعالیت خود را شروع کردند ، اما به دلیل کنجکاوی ذاتی و تمایل سیری ناپذیر خود برای آزمایش و یادگیری چیزهای جدید ، آنها به برخی از قوی ترین اعضای تیم ما تبدیل شده اند. فقط چند سال ، “ری اضافه کرد.

The post راه درست برای استخدام سئو برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top