راهنمای جدید هدیه تعطیلات Google برای ارسال کاربران به نتایج خرید Google ساخته شده است

thumbnail

Google با توجه به روند جستجوی گوگل در چند ماه گذشته ، “راهنمای هدیه خرید Google” را راه اندازی کرده است ، محصولات برجسته محصولات پیش بینی شده در این ماه در ایالات متحده افزایش می یابد.

راهنمای هدیه خرید Google در تلفن همراه. تصویر: گوگل.

این سایت شامل 100 هدایای برتر سال است که به هفت دسته محصول تقسیم شده است. برخی از محصولات پرطرفدار اصطلاحات عمومی هستند (به عنوان مثال ، “چراغ های LED”) ، و برخی دیگر محصولات خاص هستند (به عنوان مثال ، “Fitbit Versa 3”). کلیک کردن بر روی یک اصطلاح عمومی ، کاربر را به صفحه نتایج خرید Google برای آن اصطلاح می برد ، همانطور که با کلیک بر روی یک محصول خاص کاربر را به صفحه جزئیات محصول خرید Google مورد می رساند.

ویژگی های خریداران صفحات محصولات خرید Google محدوده معمول قیمت آن محصول را در وب نشان می دهد. همچنین کاربران وارد شده می توانند با کاهش قیمت ها ، پیگیری قیمت را برای دریافت اعلان و ایمیل از طریق تلفن همراه روشن کنند.

نشانگر دامنه قیمت و ویژگی ردیابی قیمت در صفحه محصولات خرید Google.

صفحه جزئیات محصول همچنین لیست فروشگاههای اطراف را با ساعتها ، هشدارهای موجودی کالا (مانند “موجودی محدود”) و گزینه های وانت در فروشگاه یا کنار خیابان نشان می دهد. این ویژگی ها می تواند به جذب بیشتر کاربران به عنوان مقصد خرید آنلاین یا آنلاین به آفلاین به Google کمک کند.

مطالب مرتبط  مارتین اسپلیت گوگل می گوید ، سعی نکنید چرخ سئو را دوباره اختراع کنید

چرا اهمیت می دهیم Google تلاش گسترده ای برای جذب خریداران و تبلیغ خود به عنوان یک بستر خرید انجام داده است. در حالی که وارد فصل هدیه دادن می شویم ، این ممکن است باعث شود کاربران بیشتری لیست های خرید Google را مشاهده کنند ، لیست هایی که در ماه آوریل برای لیست های پرداخت نشده و ارگانیک باز شده اند.

مطالب مرتبط  API کنسول جستجوی Google داده های تازه و موارد دیگری به دست می آورد

برای اینکه محصولات بتوانند در Google Shopping ظاهر شوند ، خرده فروشان باید یک حساب Google Merchant Center داشته باشند و خوراک محصولات خود را تنظیم کنند. آنها همچنین باید در سرتاسر Google به Surfaces وارد شوند. نشان دادن در دسترس بودن باربری کنار ماشین یا وانت در فروشگاه نیز ممکن است به شما در جذب خریداران در محلی کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دریافت لیست خرید رایگان Google برای محصولات خود ، مقاله ما را بخوانید سQالات متداول: همه چیز درباره Google Shopping و Surfaces در سراسر Google.

پستی که راهنمای جدید هدیه تعطیلات Google برای ارسال کاربران به نتایج خرید Google ساخته شده است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top