دستیار Google ممکن است برای تأیید موجودی موجودی ، مشاغل را شروع کند

thumbnail

دستیار Google / Duplex به زودی ممکن است به زودی مشاغل محلی را برای بررسی موجودی موجودی دعوت کند. این اعلان بیشتر درمورد رزرو قرار ملاقات از طریق Duplex در صفحه پشتیبانی ظاهر می شود: “Assistant Google فقط وقتی مشتری بخواهد جلساتی را رزرو کند یا اینکه نیاز به بررسی ساعات کاری شما یا وضعیت موجودی درخواستی دارد ، با شما تماس می گیرد.” اولین بار توسط پلیس آندروید مشاهده شد.

استفاده فعلی از Duplex نامشخص است. گوگل در ماه مارس اعلام كرد كه از فناوری پشتیبان Duplex (دستیار Google) برای تماس با مشاغل محلی و به روزرسانی یا تأیید ساعات و شاید سایر اطلاعات واقعی استفاده می كند. مشخص نیست که این امر تا چه حد گسترده یا مؤثر بوده است. Google برای آموزش SMBs (که من از آن آگاه هستم) درباره این قابلیت یا اینکه چرا مشاغل مایل به استفاده از آن هستند ، کاری نکرده است.

همچنین مشخص نیست که Duplex تا چه اندازه می تواند در یک خرده فروش مشاغل کوچک موفق شود ، که بسیاری از آنها تلفن را انتخاب نمی کنند. (فروشندگان بزرگتر دارای سیستم های IVR هستند که می توانند Duplex را مسدود کنند.) نماینده مجازی CallJoy Google برای جبران SMB های ترسناک تلفن طراحی شده است ، با استفاده از همان فناوری اساسی که Duplex را برای کمک به آنها در گرفتن تلفن بیشتر منجر می کند. (تصویری از سناریوی آینده تصور کنید که Duplex Google در حال تماس با SMB با عضویت در CallJoy Google باشد.)

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: قانون 20٪ فیس بوک ، Pinterest Story Pins ، گزینه های ایمنی برند Reddit

اما این مورد مورد استفاده در دسترس بودن محصول چیزی است که در اینجا جالب است.

تقاضای موجودی موجودی محصول. گوگل اخیراً در یک پست وبلاگ گفت ، “جستجوهای موجودی” بیش از 70 درصد در سطح جهان از هفته 28 مارس تا 4 آوریل رشد کرد ، زیرا مصرف کنندگان به دنبال جلوگیری از تأخیر در حمل و نقل الکترونیکی بودند. ” از چندین طریق ، Google به طور فزاینده ای بر تأمین موجودی موجود در زمان واقعی تأکید کرده است ، از جمله ترویج وانت کناری و در دسترس بودن “انتخاب امروز” در تبلیغات خرید.

گذشته از اینکه مایل نیستند منتظر حمل و نقل تجارت الکترونیکی باشند ، خریداران نمی خواهند شانس ورود به فروشگاه را پیدا کنند و کالای مورد نظر را در آنجا پیدا نکنند. پیش از این ، اگر در مورد در دسترس بودن محصول فرض کردید و در یک فروشگاه ناامید شده اید ، کار بزرگی نیست – فقط به فروشگاه بعدی بروید. اما در حال حاضر ، با توجه به خطر ابتلا به آلودگی در حال رشد ، از بین رفتن ، در بسیاری از نقاط ، مصرف کنندگان باید شروع کاذب و بازدیدهای تلف شده را به حداقل برسانند.

بنابراین ، بیشتر و بیشتر شاهد رفتارهای “خرید آنلاین ، محلی کردن آنها” از سوی مصرف کننده هایی خواهیم بود که فقط می خواهند “وارد و خارج شوند”. در دسترس بودن محصول در زمان واقعی به یک داده بسیار مطلوب برای مصرف کنندگان و تمایز استراتژیک (در مقابل آمازون) برای فروشندگان و خرده فروشان محلی محصولات تبدیل می شود.

مطالب مرتبط  مشاغل محلی می توانند اقدامات "سلامت و ایمنی" COVID-19 را با Google برای کسب و کار من برجسته کنند

برای SMBs ، برقراری ارتباط با موجودی کالاها به صورت آنلاین موضوعی دیرینه است که بسیاری از استارتاپ ها سعی در حل آن نکردند ، اما به احتمال زیاد یکی را نجات می دهد: Pointy ، که گوگل در ژانویه به دست آورد. با این حال ، این شرکت هنوز به طور کامل درگیر قابلیت های Pointy نشده است.

چرا اهمیت می دهیم Duplex یک فناوری جذاب است که به مرور زمان می تواند طیف گسترده ای از عملکردهای شبه بازاریابی یا فروش را برای Google و شاید حتی اشخاص ثالث (در صورت مجوز) به عهده بگیرد. ما احتمالاً چند سال از آن فاصله داریم. اما در کوتاه مدت ، دوپلکس می تواند به گوگل کمک کند تا مشکل لیست های نادرست را حل کند و SMB ها مشکل به روزرسانی اطلاعات GMB خود را حل می کنند ، که بسیاری از آنها خودشان این کار را انجام نمی دهند.

عملکرد این محصول در صورت کارکرد ، می تواند در تولید بیشتر فروشندگان محلی نیز مؤثر باشد ، درصورتی که موفقیت آنها ، در صورت عدم ماندگاری ، ممکن است به ساخت موجودی محصول به صورت آنلاین باشد.

The post دستیار Google ممکن است شروع به فراخوانی مشاغل برای تأیید موجودی انبار کند ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top