دستیار Google “تأیید با مطابقت صوتی” معنای جدیدی به “پرداختهای بدون تماس” می دهد

thumbnail

Google ویژگی جدید پرداخت “تأیید با مطابقت صوتی” را در دستیار Google برای بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند معرفی کرده است.

در اصل توسط پلیس آندروید متوجه شدم ، من از طریق برنامه Google Home قادر به دسترسی و فعال کردن آن در آیفون خود بودم. (من هنوز آزمایش نکرده ام.)

روشن کردن ویژگی. در یک آیفون ، با باز کردن برنامه Home ، ضربه زدن به تصویر خود در بالا سمت راست و سپس انتخاب تنظیمات دستیار می توانید این ویژگی را فعال کنید. پس از آن ، شما پرداخت را انتخاب می کنید و گزینه “تأیید مطابقت صوتی” را ضامن می کنید. سپس صفحه های زیر را معرفی می کنید.

با پشتیبانی از کارت اعتباری موجود در پرونده ، تأیید کنید که مطابقت صوتی ظاهراً برای همه خریدها در دسترس نیست. Google دسته بندیهای خرید یا محدودیتهای مربوط به قابلیت را نشان نمی دهد. در صفحه پشتیبانی ، Google می گوید ، “وقتی مجوز پرداخت با Voice Match را می دهید ، می توانید با دستیار Google خود ، مانند به روزرسانی های انجام شده از طریق کالاهای دیجیتال Google Play ، خریدهایی انجام دهید. . . آنچه می توانید با Voice Match خریداری کنید بسته به نوع کالا یا خدمات ممکن است تغییر کند. “

تنظیم “تأیید با مطابقت صوتی”

مطالب مرتبط  Google Ads YouTube را به قسمت Attribution وارد می کند ، اسناد داده محور را به تبلیغ دهندگان بیشتری گسترش می دهد

هنوز مشخص نیست از کجا می توان استفاده کرد. مبهم بودن نشان می دهد این ویژگی هنوز برای این شرکت بسیار آزمایشی است. در واقع ، خرید یا سفارش هر چیزی با استفاده از بلندگو یا صفحه نمایش هوشمند یک مورد استفاده اقلیت است و علی رغم برخی از یافته های نظرسنجی اولیه که احتمال ورود “تجارت v” را برای آینده قابل پیش بینی دارد ، در آینده قابل پیش بینی نخواهد بود.

به عنوان مثال ، در یک نظرسنجی در سال 2017 توسط NPR و Edison Research ، 57٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند كه چیزی را در بلندگوهای هوشمند خریداری كرده اند. با کمال تعجب ، این یافته ها از آن زمان تاکنون تکرار نشده اند. در جدیدترین موج نظرسنجی ، 18٪ صاحبان بلندگوهای هوشمند گفته اند که از طریق یک بلندگو هوشمند غذا سفارش داده اند. با این وجود احتمالاً نمی توان به کل جمعیت صاحب بلندگوهای هوشمند تعمیم داد.

آزمایش سفارشات مواد غذایی صوتی والمارت. تقریباً یک سال پیش ، والمارت خرید لوازم غذایی صوتی را در دستیار Google ارائه داد. تمرکز بیشتر روی خریداران موجود در Walmart و مرتب سازی مجدد بود. والمارت در طی درآمد Q1 خود ، گزارش داد که فروش تجارت الکترونیکی نسبت به سال گذشته 74٪ رشد داشته است. همچنین گفت که تقاضا برای وانت مواد غذایی و خدمات تحویل قابل توجهی رشد کرده است.

مطالب مرتبط  کمتر از ضروری: چرا بلندگوهای هوشمند مانند ساعتهای هوشمند هستند نه تلفنهای هوشمند

این واقعیت که والمارت هیچگاه اظهارات عمومی در مورد استفاده از این ویژگی سفارش صوتی Google Assistant نداده است ، حاکی از کاربرد گسترده آن نیست. با این حال ، اگر تا به حال زمانی برای رسیدن به خرید بقال فروشی مبتنی بر صدا وجود داشته باشد ، اکنون درست است.

چرا اهمیت می دهیم طبق جدیدترین مطالعه NPR ، در 60 میلیون خانوار آمریکایی تقریباً 126 میلیون بلندگو هوشمند وجود دارد. با وجود این نفوذ ، دستگاه های Amazon Echo و Google Home به یک کانال بازاریابی یا تجارت موثر برای خرده فروشان و مارک های تجاری تبدیل نشده اند. با این وجود ، می توان سفارش مواد غذایی / سفارش غذا ، معاملات خرید Google (در دسته های خاص) ، رزرو هتل یا کرایه فیلم – مواردی را که کاربران به دنبال یک تجارت خاص یا کالای مارک دار هستند – با استفاده از تأیید صوتی مطابقت داد. برای رسیدن به آنجا ، Google باید بازاریابی و آموزش مصرف کننده بیشتری انجام دهد.

The post “تأیید با مطابقت صوتی” دستیار Google معنای جدیدی به “پرداختهای بدون تماس” برای اولین بار در Land Engine Land منتشر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top