در مرحله بعدی با Live Engine Land Land دنبال می کنید: آیا باید هم اکنون به بازاریابی برند بپردازید؟

thumbnail

در روز جمعه ، من بحث بعدی Live Live را با موتور جستجوگر زمین در مورد مارک تجاری و بازاریابی عملکرد در طول COVID-19 تعدیل خواهم کرد. ما بحث خواهیم کرد که آیا بازاریابان باید در این دوره پرمشغله روی کمپین های آگاهی بالای قیف تمرکز کنند و کمتر به پایین قیف بپردازند.

با کمبود بودجه و فشار برای توجیه اهداف فروش و خرج کردن ، بازاریابان اغلب به پیشبرد “اقدامات قابل اندازه گیری” مبتنی بر عملکرد می پردازند. کمپین های تجاری به عنوان نرم افزار ، بلند مدت و قابل اندازه گیری کمتر از تاکتیک های پایین قیف دیده می شوند. پانل بحث خواهد کرد که چرا این تفکر می تواند منجر به فرصت های از دست رفته شود.

این پانل شامل موارد زیر است:

  • دانا قهوهای مایل به زرد، مدیر ارشد ، سئو جهانی ، زیر زره
  • امی بیشاپ، مالک زراعی
  • میشل مورگان، مدیر خدمات مشتری ، بازاریابی Clix
مطالب مرتبط  SEL 20200821

کارشناسان ما تجربیات فعلی خود و آنچه را که در بازار مشاهده می کنند در زمان واقعی به اشتراک می گذارند. ما در مورد B2B ، B2C ، محتوا ، تجارت و اینکه کدام کانال ها در حال حاضر بهترین عملکرد را دارند بحث خواهیم کرد. نمایندگان مجلس در مورد چگونگی روند فعلی پس از پایان بحران نیز صحبت خواهند کرد.

گفتگو ساعت 2 بعد از ظهر اتفاق می افتد. EST (11:00 PDT) این جمعه ، اول ماه مه. این برنامه مستقیماً در Land Engine Land و در کانال YouTube ما پخش خواهد شد.

ما در Search Engine Land می دانیم که اكنون در جامعه ما بلاتكلیفی زیادی وجود دارد و امیدواریم كه این سلسله بحثهای زنده ، سخنرانیها ، آموزشها و ملاقاتها به همه كمك كند تا همه در مورد تاكتیكها و بهترین شیوهها به روز و تیز باشند. ما قصد نداریم جلوی این جلسات را بگیریم. این برای ما منجر نمی شود. این امر در مورد فراهم کردن بستر بازاریاب های بزرگ برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی جامعه جهانی ما در زمانی است که این تعداد زیاد از طریق معیشت ، از هوا خارج شود. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا دوست دارید به یک پانل بپیوندید ، VP Content Henry Henry Powderly را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

مطالب مرتبط  Google تبلیغات خدمات محلی را به اروپا می برد

در ضمن ، جدیدترین گپ ما (در مورد محتوا) را در زیر مشاهده کنید.

The post Up next on Live with Land Engine Land: آیا باید هم اکنون در بازاریابی مارک شرکت کنید؟ برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top