خطاهای معمول جاوا اسکریپت که می تواند به SEO شما آسیب برساند [Video]

thumbnail

مارتین اسپلیت ، مشاور توسعه دهنده جستجو در گوگل ، عنوان کرد: “اغلب ، من می گویم که جاوا اسکریپت مقصر است زیرا مشکل چیز دیگری است”. در طول جلسه خزیدن و فهرست بندی ما با Live Engine Land Land ، Splitt درباره رایج ترین موضوعات مرتبط با JavaScript که می تواند به SEO سایت آسیب برساند و همچنین راه هایی برای جلوگیری از آنها گفتگو کرد.

یک تصور غلط رایج این است که JavaScript به سادگی برای موتورهای جستجو خوب کار نمی کند. “خوب ، شما می توانید [have JavaScript work well for search engines] اگر جاوا اسکریپت شما ربات نمی شود ، بنابراین ما [Google] نمی توانید به JavaScript شما دسترسی داشته باشید. ” هنگام استفاده از پرونده های جاوا اسکریپت خارجی به عنوان بخشی از صفحه ، برخی از جستجوگرها و صاحبان سایت از فایل robots.txt خود استفاده می کنند تا گوگل از دسترسی به آن کد جلوگیری کند ، غافل از نتیجه. این عملکرد کاربران را خراب نمی کند ، اما موتورهای جستجو را از واکاوی جاوا اسکریپت برای ارائه صفحه غیرفعال می کند.

مطالب مرتبط  گوگل در 22 ژوئیه CallJoy ، نماینده مجازی برای SMBs را تعطیل کرد

در مقابل ، اسپلیت گفت: “ما افرادی را می بینیم که وب سایت ها را برای کاربران به جای موتورهای جستجو می شکنند.” این سایت ها قابل فهرست بندی نیستند ، اما تجربه کاربری خوبی را ارائه نمی دهند ، زیرا ممکن است نیاز به ارسال مقادیر غیر عادی داده برای بارگذاری یک لیست ساده از محصولات ، به عنوان مثال داشته باشد.

اسپلیت گفت: “چیز دیگری که من تقریباً اغلب می بینم این است که مردم به جاوا اسکریپت تکیه کنند تا کارهایی را انجام دهند که می توانید بدون جاوا اسکریپت انجام دهید.” بیهوده.” به عنوان مثال نمونه بارز Splitt برای جاوا اسکریپت غیر ضروری از آن به جای پیوند HTML استاندارد استفاده می کند. این امر می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای Googlebot شود زیرا در تعامل با چنین ویژگی هایی وجود ندارد ، که ممکن است منجر به پرش از لینک های شما شود.

چرا اهمیت می دهیم در صورت اجرای وجدان ، جاوا اسکریپت می تواند برای تقویت سایت شما با ویژگی های تعاملی یا برنامه های وب ، به عنوان مثال ، بدون آسیب دیدن دیدگاه ارگانیک شما ، استفاده شود. در این صورت ، صاحبان سایت باید در صورت امکان از تکنیک های ساده و قابل اعتماد نسبت به راه حل های پیچیده تر استفاده کنند ، زیرا استفاده از راه حل های پیچیده ممکن است به مشکلات خزنده در جاده منجر شود.

مطالب مرتبط  به روزرسانی اصلی Google May 2020 تمام شده است

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • برای جلسه کامل اینجا را کلیک کنید
  • چرا همیشه سبز Googlebot چنین کار بزرگی است [Video]
  • نظارت های رایج که می تواند Google را از خزیدن محتوای شما منع کند [Video]
  • نحوه خزیدن و فهرست بندی Google: توضیحی غیر فنی [Video]
  • مارتین اسپلیت گوگل می گوید ، سعی نکنید چرخ را دوباره اختراع کنید
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

خطای معمول JavaScript که می تواند به SEO شما آسیب برساند [Video] برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top