خرید Google اکنون در سطح جهانی رایگان است

thumbnail

در آوریل 2020 ، گوگل خرید Google را برای لیست های رایگان برای همه بازرگانان ایالات متحده آغاز کرد ، از برگه خرید Google شروع می شود و سپس به بخش اصلی نتایج جستجو گسترش می یابد.

گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد که در حال گسترش لیست خرید Google به صورت رایگان در سطح جهانی است.

اعلامیه Google گفت “امروز ما اعلام کردیم که لیست های رایگان را در برگه خرید در کشورهای سراسر اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین آورده ایم. همانطور که از سایت ها برای عضویت در فهرست جستجوی Google هزینه نمی گیریم ، لیست های خرده فروشان شرکت کننده نیز واجد شرایط هستند که بدون هیچ هزینه ای برای آنها در این نتایج نشان داده می شوند. لیست های پولی همچنان در شیارهای تبلیغات نشان داده می شوند و به همان روشی که امروز تبلیغات خرید انجام می دهند عمل خواهند کرد. “

مطالب مرتبط  نحوه ایجاد گزارشهای بینش جدید Google Shopping در Data Studio

چه زمانی؟ به گفته گوگل ، این از اواسط اکتبر سال 2020 شروع می شود.

چگونه شرکت می کنید؟ فیدهای محصول خود را در حساب Google Merchant Center بارگذاری کنید و سپس مطمئن شوید که از برنامه Surfaces در برنامه Google استفاده می کنید. به شما این امکان را می دهد که محصولات شما در نتایج جستجوی مرتبط در جستجوی Google ، برگه خرید Google و تصاویر Google نشان داده شوند.

جزئیات بیشتر. می توانید در پوشش اصلی ما از ماه آوریل ، درباره این چیزهای بیشتری بیاموزید.

مطالب مرتبط  ابزار جدید بازرسی URL بینگ: آنچه انجام می دهد و چرا باید از آن استفاده کرد

چرا اهمیت می دهیم همانطور که در داستان اصلی خود گفتیم ، باز کردن این ویژگی برای همه بازرگانان باعث افزایش پیشنهادات Google و جذابیت آن برای فروشندگان و مصرف کنندگان می شود. و مانند آمازون ، بازرگانانی که می خواهند از دیده شدن چشمگیر در نتایج جستجو اطمینان حاصل کنند ، به دلیل افزایش رقابت با محصولات بیشتر واجد شرایط برای نشان دادن ، همچنان هزینه تبلیغات را پرداخت می کنند. برای بازاریابان تجارت الکترونیکی و سئوکاران ، این اقدام یک لایه جدید به تلاش های بهینه سازی جستجوی محصولات ارگانیک اضافه می کند.

پست Google Shopping اکنون در سطح جهانی رایگان است اولین بار در Search Engine Land پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top