خرید بینگ تا لیست محصولات رایگان باز می شود

thumbnail

مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که لیست محصولات ارگانیک در تب خرید بینگ موجود است. آنها در حال حاضر با پیشنهادات تأیید شده به صاحبان فروشگاه های مایکروسافت مرکز تجارت پیشنهاد داده می شوند و با حجم کمی از ترافیک در این ماه آغاز می شوند.

توانایی تبلیغ محصولات به صورت رایگان در حال حاضر فقط در بازرگانان ایالات متحده موجود است ، اما در نهایت به کالاهایی در انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، فرانسه و آلمان نیز می رسد.

چگونه کار می کند مشتریان کمپین های خرید مایکروسافت نیازی به اقدامی برای مشارکت ندارند و همه پیشنهادات محصول تایید شده در مرکز بازرگانان مایکروسافت بطور خودکار در لیست محصولات رایگان انتخاب می شوند. کلیک از بخش لیست محصولات از برگه خرید رایگان است؛ خرده فروشان نیازی به پرداخت مایکروسافت برای آنها ندارند.

مطالب مرتبط  آمدن در Live با موتور جستجو زمین: سری سه روزه ویژه در زمینه جستجوگرها برای توسعه دهندگان

مایکروسافت بازرگانان را تشویق می کند تا اطلاعات مربوط به محصول را به عنوان منبع اطلاعاتی برای این لیست های ارگانیک ارسال کنند. بازرگانانی که مایل به مشارکت نیستند می توانند از صفحه تنظیمات فروشگاه مرکز بازرگانی خود انصراف دهند.

هیچ گزارشی در هنگام راه اندازی موجود نیست گزارشگری در حال حاضر برای لیست محصولات رایگان در دسترس نیست ، اما معیارهای اساسی مانند کلیک و برداشت ها پاییز امسال منتشر می شوند.

چرا اهمیت می دهیم نمایش محصولات به صورت رایگان ممکن است بازرگانان بتوانند موجودی خود را در مقابل خریداران بیشتر دریافت کنند. انتخاب گسترده تری از محصولات همچنین ممکن است به بینگ کمک کند تا خریداران بیشتری را به سکوی خود جذب کند.

مطالب مرتبط  دستیار Google ممکن است برای تأیید موجودی موجودی ، مشاغل را شروع کند

Google Shopping در اوایل سال جاری در فهرست محصولات رایگان افتتاح شد. خواستگاری زیر بینگ ممکن است به شما در رقابت با گوگل و آمازون کمک کند.

همانطور که قبلاً گفتیم ، “بازرگانانی که می خواهند از دید برجسته در نتایج جستجو اطمینان حاصل کنند ، اکنون با محصولات بیشتری که واجد شرایط نمایش هستند ، رقابتی تر هستند ، به پرداخت هزینه تبلیغات ادامه خواهند داد. برای بازاریابان تجارت الکترونیکی و SEO ، این اقدام یک لایه جدید به تلاشهای بهینه سازی جستجوی محصولات ارگانیک می افزاید. “

The post Bing Shopping تا لیست های محصولات رایگان باز می شود ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top