خرده فروشان می توانند حساب های PayPal و Google Merchant Center خود را پیوند دهند

thumbnail
حساب PayPal خود را به Google Merchant Center وصل کنید.

وقتی گوگل ماه گذشته اعلام کرد نتایج جستجوی خرید خود شامل لیست های رایگان می شود ، همچنین اعلام کرد که با پی پال ادغام شده است. این ادغام اکنون زنده است.

خرده فروشان و مارک های تجاری با استفاده از PayPal به عنوان گزینه پرداخت در سایت های خود می توانند حساب های پی پال خود را به حساب های مرکز بازرگانان Google خود پیوند دهند تا بتوانند محصولات را برای لیست در سراسر Google وارد کنند. اگر تازه وارد مرکز بازرگان Google هستید ، اتصال PayPal همچنین می تواند روند تأیید بازرگان را سرعت ببخشد.

مطالب مرتبط  SEO برای جاوا اسکریپت واکنشی با استفاده از React یا Vue با NodeJS و سایر پشته های باطن

چه طور باید شروع کرد. بعد از ورود به Google Merchant Center ، روی نماد Tools در ناوبری بالای سمت چپ و سپس روی “Platforms” کلیک کنید. سپس گزینه پیوند دادن حساب PayPal خود را مشاهده خواهید کرد.

برای اینکه محصولات شما واجد شرایط ظاهر شدن در لیستهای ارگانیک در Google Shopping ، جستجو ، تصاویر و جاهای دیگر باشند ، باید به Surfaces در سراسر Google بپردازید.

چرا اهمیت می دهیم در حال حاضر ، PayPal تنها پلتفرم ذکر شده است ، اما گوگل می گوید ، “به زودی سیستم عامل های بیشتری برای انتخاب وجود خواهند داشت.” این نوع ادغام ها مانع از ورود بازرگانان برای دریافت محصولات خود در Google می شوند. این کمک می کند تا خرده فروشان در کانال های جدید بدون پرداخت هزینه گسترش یابند و به Google کمک می کند تا جهان محصولاتی را که می تواند به کاربران نشان دهد گسترش دهد.

مطالب مرتبط  تبلیغات نمایش اسپانسر آمازون قابل تنظیم در سطح جهانی پخش می شود

این پست که اکنون خرده فروشان می توانند حسابهای PayPal و Google Merchant Center خود را پیوند دهند ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top