خبرگان خرید Google جمعه به Live با موتور جستجو می پیوندند: برای حضور در این کشور ثبت نام کنید

thumbnail

این جمعه ، جینی ماروین ، سردبیر سرزمین جستجوگر زمین ، بحثی را درمورد موارد و مزایده های خرید Google انجام خواهد داد.

وی به متخصصین کرک ویلیامز ، صاحب بازاریابی ZATO و مایک رایان ، رهبری مدیریت محصول در تجارت الکترونیک دقیق خواهد پیوست.

بحث از جمعه 22 اردیبهشت ساعت 12 بعد از ظهر آغاز می شود. EST به ما اجازه می دهیم تا 50 نفر به تماشاگران بپیوندند تا جلسه را به صورت زنده تجربه کنند و بتوانند سوالات مجریان را بپرسند. لطفا این فرم را پر کنید اگر دوست دارید شرکت کنید

تجارت الکترونیکی در این مدت رونق گرفته است زیرا مکانهای خرده فروشی کالای فیزیکی به دلیل ماندن در سفارشات منزل بسته شده و یا خدمات محدودی را ارائه می دهند. این فرصت ها و چالش های جدیدی را برای بازاریابان تجارت الکترونیکی ایجاد کرده است. گوگل برنامه های خود را برای معرفی لیست های رایگان در Google Shopping پس از هشت سال به عنوان محصولی تنها تبلیغات ارائه داد. گزارشات بینش مخاطبان منعکس کننده تغییرات بزرگ در چشم انداز رقابتی است زیرا مشاغل با تأثیرگذاری بر زنجیره های تأمین و تدارکات تحقق مقابله می کنند.

مطالب مرتبط  SEL 20200819

مربوط: در تغییر عمده ، Google Shopping برای لیست محصولات رایگان باز می شود

در این جلسه ، این کارشناسان خرید آنچه را که در بازار مشاهده می کنند ، چالش ها و موفقیت های مشتریانی که دیده اند ، و آنچه که خرده فروشان و بازاریاب های تجاری باید روی آنها تمرکز کنند ، به اشتراک می گذارند. ما همچنین در مورد نقش اتوماسیون در کارزارهای خرید و مکانهایی که آنها شاهد آن هستند ، بحث خواهیم کرد.

ما در Search Engine Land می دانیم که اکنون در جامعه ما بلاتکلیفی زیادی وجود دارد و امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیکها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. ما می خواهیم یک بازاریاب بزرگ به یک بستر برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی اجتماع جهانی خود در زمانی که این همه از هوا ، از جمله معیشت مردم است ، ارائه دهیم. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به من از طریق ایمیل [email protected] از طریق ایمیل برای من ارسال کنید.

مطالب مرتبط  لیست محلی Google Maps اکنون نتایج جستجوی وب را نشان می دهد

در همین حال ، آخرین پخش جلسه ما در مورد بازاریابی تجارت دیجیتال را در زیر مشاهده کنید.

با Land Engine Land زندگی بیشتری می خواهید؟ بیار اینجا:

  • آیا این یک بروزرسانی الگوریتم است یا گوگل با هدف جستجوی جدید سازگار است؟ [Video]
  • آنچه SEO می تواند از نوسانات رتبه بندی COVID بیاموزد [Video]
  • 4 غذای آماده برای بازاریابان محتوا در زمان COVID-19
  • همچنین می توانید یک لیست کامل از همه جلسات Live with Engine Search Land را در YouTube پیدا کنید.

The post متخصصان خرید Google جمعه به Live با موتور جستجو می پیوندند: ثبت نام کنید تا برای حضور در آن اولین بار در Land Engine Land ثبت نام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top