جستجوی Google ویژگیهای جستجوی هتل و پرواز را در اطراف COVID-19 اضافه می کند

thumbnail

بعد از چند هفته آزمایش ، Google به طور رسمی ویژگی های جستجوی پرواز و جستجوی سفر را برای کمک به کسانی که در طول همه گیری در حال مسافرت هستند ، راه اندازی کرده است. گوگل گفت این به روزرسانی ها مهم هستند “زیرا تأثیر COVID-19 در مقصد می تواند متفاوت باشد ، مهم است که در جدیدترین اطلاعات مربوط به مسافرت برای مکانهایی که ممکن است بخواهید از آنها بازدید کنید به روز باشید.”

روند و مشاوره سفر. Google در مناطق خاصی که افراد در جستجوی آنها هستند ، “روند سفر” و “مشاوره سفر” را نشان می دهد.

بنابراین اگر جستجوگرها در جستجوی هتلی در یک مکان هستند ، گوگل درصد هتلهای در دسترس در آن منطقه و درصد پروازهایی را که در آن مکان مشغول به کار هستند نشان می دهد.

مطالب مرتبط  گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google فیلترهای دستور العمل را دریافت می کند

گوگل گفت: “از آنجا که محدودیت ها و مشاوره ها شروع به افزایش می کنند ، ما در مورد از سرگیری سفر در یک مقصد خاص در جستجوی Google اطلاعاتی را اضافه می کنیم.” این داده ها براساس داده های پروازهای Google و هتل ها از هفته گذشته است.

فیلتر با کنسل شدن همچنین این به روزرسانی به افراد امکان می دهد هتل هایی را که امکان لغو رایگان را ارائه می دهند به سرعت و فیلترهای موجود در جستجو جستجو کنند.

چرا اهمیت می دهیم صنعت مسافرتی در طول همه گیری بسیار سخت شده است. این ویژگیها ممکن است سفر را برای مصرف کنندگان کمی نگران کننده و جذاب تر جلوه دهد و کسب و کار برای هتل ها و خطوط هوایی را بازیابی کند. به نظر می رسد که سیاست های لغو مجانی به نوعی عادی خواهد شد زیرا صنعت به دنبال اطمینان مشتریان است.

مطالب مرتبط  چگونه فناوری در حال تغییر معنای بازاریابی مؤثر (جستجو) است

هتل های زنجیره ای باید اطمینان حاصل کنند که در حال همکاری با Google هستند تا بتوانند اطلاعات لغو رایگان و سایر اطلاعاتی را که امروزه مشتریانشان به آنها اهمیت می دهند ، منتقل کنند تا شاید قبل از این بیماری به آنها توجه نکرده باشند.

در پست Google Search ، پرواز اضافه می شود ، ویژگی های جستجوی هتل در اطراف COVID-19 برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top