جستجوی Google طراحی و رابط کاربری به روز شده تلفن همراه را راه اندازی می کند

thumbnail

Google در حال ارائه طرحی جدید برای نتایج جستجوی تلفن همراه خود است. به گفته این شرکت ، رابط به روز شده با ایجاد یک تجربه تمیزتر و مدرن تر ، خوانایی رابط جستجو را برای جستجوگران آسان تر می کند. ظاهر جدید شروع به کار کرده و طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.

چه چیز جدیدی است Google فونت ها ، شکل ها و رنگ های تجربه جستجوی تلفن همراه را به روز کرده است. این شامل جستجوی به روز شده برای پانل های دانش آنها و برای قطعه های اصلی نتیجه جستجو است.

چه شکلی است در زیر می توانید قبل و بعد از هر طرح را مقایسه کنید. در اینجا پانل جدید دانش موبایل به نظر می رسد:

طرح پانل دانش موبایل قدیمی (سمت چپ) و جدید (سمت راست).

تفاوت میان قطعه نتایج جستجوی موبایل قدیمی و جدید کاملاً نامشخص است. در اینجا شکل آنها به شرح زیر است:

قطعه نتیجه جستجوی تلفن همراه قدیمی (چپ) و موارد جدید (راست).

اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات گوگل چندین ماه است که این طرح های طراحی جدید را آزمایش کرده است. من این را در اکتبر سال 2020 و تغییرات این آزمایشات را در دسامبر 2020 مشاهده کردم. Google به ما گفت که اینها دلایل تغییرات بودند:

  • خواندن نتایج جستجو آسان تر است. ما بخشها و برچسب ها را بزرگتر و واضح تر ساختیم تا به شما کمک کند سریعتر آنچه را که می خواهید پیدا کنید.
  • یک طرح تمیزتر و ساده تر. ما برای ایجاد فضای سفید بیشتر در بخشهای کارتها و نتایج نتایج بهبودهایی ایجاد کردیم تا بتوانید روی محتوای مهم تمرکز کنید.
  • یک تجربه مدرن تر ما یک ظاهر جدید و جدید برای جستجو ایجاد کردیم که ساده ، دوستانه و قابل دسترسی است.
مطالب مرتبط  Google ، YouTube کنترلهای کاربر را برای محدود کردن تبلیغات الکل ، قمار اضافه می کند

آیلین چنگ ، ​​مدیر طراحی بصری در Google ، گفت: “ما می خواستیم قدری ساده تر کنیم تا کمی ساده شود تا مردم بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند سریعتر و راحت تر پیدا کنند ،” من واقعاً تازه می کنم. برای من ، این یک نفس تازه است! ” وی افزود

مطالب مرتبط  Google موافقت خود را برای پرداخت مطالب خبری شروع می کند

چرا اهمیت می دهیم با هر تغییر طراحی در نتایج جستجوی Google ، ممکن است تغییراتی در رفتار جستجوگر ایجاد شود. ممکن است متوجه تغییراتی در کلیک ها و بازدید از جستجوی تلفن همراه Google به سایت خود شوید. این را در هنگام مرور تجزیه و تحلیل خود طی چند هفته آینده به خاطر داشته باشید.

و مطمئناً می توانید انتظار داشته باشید که شکایات جستجوی گوگل را بشنوید ، زیرا هر زمان که Google حتی کوچکترین تغییر را در نتایج جستجو ایجاد می کند ، شکایت وجود دارد.

پست Google Search طراحی و رابط کاربری به روز شده تلفن همراه را اولین بار در Search Engine Land ظاهر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top