جستجوی Google به کاربران کمک می کند تا بازی های ورزشی زنده ، نمایش های تلویزیونی خطی را پیدا کنند

thumbnail

گوگل اعلام کرد که یک ویژگی را به جستجوی Google اضافه کرده است تا به جستجوگران کمک کند تا بازی های ورزشی زنده و برنامه های تلویزیونی زنده را پیدا کنند. گوگل از سال 2013 برنامه لیست لیست تلویزیون را داشته است و طی سالها پیشرفتهای زیادی در این ویژگی جستجو کرده است.

آن را به صورت زنده تماشا کنید. اما اکنون ، Google در حال تقویت این مسئله است که کاربران چگونه می توانند بازی های ورزشی زنده را پیدا کرده و سریع تماشا کنند. در حال حاضر این فقط با بازی های MLB و NBA کار می کند اما گوگل گفت که بزودی آنها را به لیگ های دیگر گسترش می دهند.

کاربران می توانند جستجو کنند [where to watch the Clippers game] یا [how to watch the A’s game] در دستگاه تلفن همراه خود و جستجوی گوگل لیست می کنند که چگونه می توانند بازی را بطور زنده در شبکه های تلویزیونی یا سایر شبکه های مبتنی بر اینترنت مشاهده کنند.

مطالب مرتبط  فیس بوک مخاطبان جدید خرید ، تبلیغات برچسب محصول اینستاگرام ، تخفیف های فروشگاه ها را آزمایش می کند

در اینجا یک GIF از آن در عمل آورده شده است:

اگر آنها فقط برای تیم های خاص جستجو می کنند ، مانند [Dodgers game]، Google نمرات زنده ، داستانهای برتر و جدول رده بندی را نشان می دهد ، و اکنون Google نیز یک دکمه “Live on” جدید را نشان می دهد که گزینه های تلویزیون زنده را در منطقه جستجوگر نشان می دهد:

نه فقط ورزش. Google همچنین نشان می دهد چه برنامه های تلویزیونی زنده هستند ، نه فقط بازی های ورزشی. گوگل می گوید جستجوگران می توانند به جستجوی آن بپردازند [what to watch] یا [good shows to watch] در جستجوی تلفن همراه Google چرخ فلک جستجوگر “در تلویزیون اکنون” Google برنامه نویسی را از طریق چندین کانال که در حال پخش هستند نشان می دهد ، در حالی که “بعد از تلویزیون” توصیه هایی را برای برنامه نویسی آینده نشان می دهد.

مطالب مرتبط  20200928 SEL مختصر

این همان چیزی است که یک رابط سال قبل شبیه آن بود.

چرا اهمیت می دهیم با توجه به اینکه بسیاری از ورزش های زنده بدون تماشای تماشاگران برگزار می شود (اگر به طور کلی لغو نشود) به دلیل همه گیر بودن ، ایده این است که به هواداران ورزش کمک کنیم تا از خانه تماشا کنند. اگر به دنبال مرور برنامه های تلویزیونی ، گزارش در مورد بازی های ورزشی و غیره هستید ، ممکن است این ویژگی های جستجوی Google جدید بر شما تأثیر بگذارد. اگر یک شبکه تلویزیونی هستید ، ممکن است برای نمایش ها و بازی هایی که به صورت زنده پخش می کنید ، در معرض نمایش بیشتری قرار بگیرید.

پست Google Search به کاربران کمک می کند تا بازی های ورزشی زنده را پیدا کنند ، نمایش های تلویزیونی خطی برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top