جامعه سئو در سوگ هملت باتیستا ، مدافع اتوماسیون در سئو و دوست عزیز عزادار است

thumbnail

مدیر عامل RankSense ، هملت باتیستا ، مربی بسیاری از افراد SEO و شخصی که مایک کینگ ، بازاریاب دیگری به نام “بهترین ما، “سه شنبه شب درگذشت ، کسانی که او را می شناختند ، او را تحسین می کردند ، از او یاد می گرفتند و دوستش داشتند ، از دست دادن احساس دلسردی می کردند.

هملت پس از رنج بردن از مورد COVID-19 درگذشت ، مورا لو ، مدیر عملیات در RankSense ، به Search Engine Land تأیید کرد.

مشارکت های هملت در صنعت ما شامل انتشارات و کنفرانس های متعددی از جمله کنفرانس های ما بود. تلاش او برای به اشتراک گذاشتن دانش خود توسط همتایان خود به طور گسترده ای شناخته شده و مورد تشویق قرار گرفته است.

“من یک مهندس آموزش دیده هستم و بومی گشای مشکلات هستیم. . . تماس ما این است که مواردی را که می بینیم ناکارآمد است برطرف کنیم. “او در یک وبلاگ با باری شوارتز گفت ، و یک نگاه اجمالی به آنچه انگیزه وی در طول زندگی حرفه ای بود ، ارائه داد. وی در این ویدئو ، حکایتی راجع به پسرش و اینکه چگونه طرز فکر مهندس به او نیز منتقل شده است ، به اشتراک می گذارد.

مطالب مرتبط  Amazon Posts: تجربه خرید مبتنی بر خوراک در آمازون

هر از گاهی ، او همچنین دستاوردهای شخصی خود را با جامعه در میان می گذاشت. من به طور واضح به یاد می آورم که او تابعیت خود را بدست آورده است (که بود دقیقاً یک سال پیش امروز) ، و هیجان او از شرکت در روند دموکراتیک ما برای اولین بار. من به عنوان یک کودک مهاجران ، افتخار می کردم که این لحظات را می بینم و خدمات هملت به صنعت همچنان برای همه ما ، به ویژه افراد رنگارنگ مانند خودم ، الگویی است.

” [SEO] لوو گفت: “جامعه برای او فوق العاده مهم بود و ما شاهد بیرون آمدن جامعه بودیم که به من می گوید این احساس متقابل بود.” “او همیشه خود را بخشی از آن جامعه می دید و دوستان زیادی را از این طریق تشکیل می داد “

هملت طرفدار اتوماسیون بود و به آگاهی از کاربردهای بالقوه پایتون در سئو کمک کرد. “حتی اگر او هفت یا هشت سال روی این موضوع کار کرده باشد ، شاید بیشتر ، فقط یکی دو سال گذشته بوده است که او توانسته است زمان خود را بر روی ارسال این پیام متمرکز کند ، و بنابراین او دو سال پیش به من گفت که قصد دارد لوو گفت ، “من نمی توانم تمام اعتبار را به او بدهم ، افراد زیادی در این امر مشارکت داشته اند اما این کار را انجام داده است.” . . RankSense به عنوان یک شرکت ، برنامه ما با آن مرتبط است ، اما این بخشی از دیدگاه اوست. “

مطالب مرتبط  زندگی پس از خرید Google: یک تسویه حساب یک فریب نیست

شهرت وی در جامعه با آنچه به عنوان رهبر شناخته می شود موازی است. لوو افزود: “هملت اندیشه ورزی ، ماهیت تحلیلی و حتی رویكرد علمی را برای SEO به ارمغان می آورد و این همان چیزی است كه او به همه ما ، همه افراد تیم خود آموخته است كه از او الگو بگیریم.” همه کارمندان او ، هم به عنوان افراد و هم از نظر حرفه ای. وی گفت: “او یک رهبر فوق العاده بود و واقعاً دلتنگ خواهد شد.”

کسانی که مایلند در این شرایط دشوار به حمایت از خانواده هملت کمک کنند می توانند از طریق کمپین GoFundMe که توسط دوست نزدیک و یکی از اعضای جامعه لیلی ری او برگزار شده است ، این کار را انجام دهند. همه کمک ها مستقیماً به خانواده هملت می رسد.

تا به امروز ، بیماری همه گیر ویروس کرونا فقط در ایالات متحده جان 430،000 نفر را گرفته است.

به نمایندگی از کل جامعه جستجو ، از همه چیز متشکرم ، هملت. شما از دست رفته اید

پست جامعه SEO در سوگ هملت باتیستا ، مدافع اتوماسیون در جستجوگرها و دوست عزیز اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top