تغییر مسیر 301: Google Webmasters Central به مرکز جستجوی Google

thumbnail

این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد ، پس از بیش از 14 سال ، Google Webmasters Central در حال تبدیل شدن به Google Search Central است. با تغییر نام ، برخی از ویژگی های Google Webmaster Central به مکان جدید هدایت می شوند ، از جمله وبلاگ ، انجمن های راهنما ، دستورالعمل ها ، اسناد ، کانال های اجتماعی و موارد دیگر.

چه چیزی تغییر نمی کند؟ “هدف ما هنوز همان است. هدف ما این است که به افراد کمک کنیم تا قابلیت مشاهده وب سایت خود را در جستجوی Google بهبود بخشند ، “گوگل گفت. تغییر نام به طور گسترده تر نشان می دهد که چه کسی برای حمایت از این راه حل مورد استفاده قرار گرفته است – نه تنها مدیران وب ، بلکه سئوکاران ، بازاریابان آنلاین ، وبلاگ نویسان ، توسعه دهندگان وب ، صاحبان سایت و دیگران.

چه چیزی تغییر می کند؟ علاوه بر هدایت URL ، نام کانال های اجتماعی در حال تغییر هستند و محتوا از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شود. همه این تغییرات اکنون شروع می شوند و طی هفته های آینده ادامه دارند.

بیشتر مطالب قدیمی هدایت می شوند ، از جمله RSS و لیست های ایمیل. بنابراین احتمالاً لازم نیست اشتراک های خود را به روز کنید.

 • انجمن راهنمای مدیر وب در حال تبدیل شدن به انجمن راهنمای جستجوی Google است.
 • URL جدید جستجوی Google https://developers.google.com/search/ است و شامل موارد زیر است:
  • اسناد مربوط به جستجو از مرکز راهنمایی Search Console.
  • وبلاگ های مختلف Webmaster Central.
  • صفحات Google Webmasters.
 • کانال YouTube به نام جدید در حال تغییر است.
 • حساب توییتر همچنین به نام جدید تغییر می کند.
 • وبلاگ ها نیز کمی تغییر می کنند ، اگرچه ممکن است از زمان انتقال اطلاعات RSS و اشتراک های ایمیل متوجه این موضوع نشوید.
  • وبلاگ جدید اکنون در اینجا https://developers.google.com/search/blog/ است.
  • وبلاگ اصلی و 13 وبلاگ محلی در یک مکان متمرکز شده اند که یافتن محتوا و جابجایی بین زبانها را آسان می کند.
  • همچنین باعث می شود Google بتواند مطالب را در مکانی متمرکزتر منتشر کند.
مطالب مرتبط  SEL 20200903

کمی تاریخ. گوگل ابتدا این راه حل را با عنوان Google Sitemaps راه اندازی کرد. در آگوست 2006 ، نقشه سایت Google رسما منشور خود را گسترش داد و به Webmaster Central تبدیل شد.

Google Sitemaps به ابزار Webmaster Tools تبدیل شد ، وبلاگ Google Sitemaps به وبلاگ Google Webmaster Central تبدیل شد (باز هم با تمرکز بیشتر). گوگل مرکز راهنمایی مدیر وب سایت را راه اندازی کرد و گروه نقشه سایت به زیرمجموعه یک گروه بزرگتر Google تبدیل شد که شامل دسته بندی برای بسیاری دیگر از مشکلات مالک سایت بود.

مطالب مرتبط  آیا می توانیم در زمان بحران به اتوماسیون اعتماد کنیم؟

در ماه مه سال 2015 ، Google نام Webmaster Tools را به Search Console تغییر داد ، که اولین علامت – بله ، پنج سال پیش – در گسترش دامنه Google بود. حدود یک سال پیش ، گوگل نام گروه را از Google Webmaster Trends Analysts به Google Search Relations تغییر داد. اگرچه ، من معتقدم این به طور رسمی مستند نشده است.

چرا اهمیت می دهیم برای سئوکاران ، توسعه دهندگان ، دارندگان سایت ها و بازاریاب ها ، راه نجات برای Google عمدتا از طریق تیم جستجوی Google است ، معروف به روابط جستجو ، که قبلاً تیم تحلیل گران روند وب مستر است. وقتی گوگل ویژگی های جدیدی را راه اندازی می کند ، اشکالاتی دارد یا فقط به کمک نیاز داریم ، به دنبال این افراد در Google هستیم تا از آنها به عنوان دستیار ، وضوح و پشتیبانی برخوردار شویم.

تغییر نام نشان دهنده تلاشهای مستمر تیم برای حمایت از پیشرفت صنعت است.

تغییر مسیر ارسال 301: Google Webmasters Central به Google Search Central اولین بار در Search Engine Land پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top