تعهد به تنوع در یک سازمان چگونه به نظر می رسد؟

thumbnail
در این کلیپ ، سخنرانان پیرامون تعهد ، ارتباطات و برنامه های اقدام به گفتگو صحبت می کنند

“این واقعاً مهم است [executives] تصدیق کنید که این موضوع برای یک شرکت مدتی مهم است [convey] برنامه عمل ما چیست. ” در بازاریابی

لئونگ گفت گروه های منابع کارمندان می توانند نقش بزرگی در حمایت از تلاش های DE&I نیز داشته باشند.

ERG چیست؟ گروه های منابع کارمندان (ERG) داوطلبانه توسط کارمندان اداره و اداره می شوند. “هر کارمندی می تواند آن را اداره کند ، لزوماً اینگونه نیست که آن شخص از یک اداره خاص باشد.

چگونه با ERG شروع کنیم. لونگ گفت ، اولین چیز این است که گفتگو را شروع کنید. “به عنوان مثال علاقه زیادی به بحث وجود دارد ، چگونه می توانیم در یک شرکت بیشتر تنوع کسب کنیم ، و فقط گفتگو با کارمندان راجع به تجربیات آنها ، آنچه را که به دنبال آنهاست ، چه چیزی به آنها علاقه مند است و چه بالقوه می تواند داشته باشد.” برای رهبری باز است. سپس آنها را از طریق این فرآیند راهنمایی کنید. ”

مطالب مرتبط  هزینه ، درآمد و سود جستجوی پرداخت شده خود را تجزیه و تحلیل کنید تا هزینه تبلیغات ایده آل خود را برای سال 2021 پیش بینی کنید

لونگ گفت Wpromote تعدادی ERG دارد ، از جمله گروهی به نام Pride برای جامعه LGBTQ + ، Rise برای توانمندسازی زنان و گروهی که از Wpromoters Black تشکیل شده است.

دستورالعمل های مناسب را تضمین کنید. لونگ افزود: سازمانها باید تحقیقات خود را “از نظر دستورالعمل های واقعی انجام دهند ، اطمینان حاصل کنند که از زمان تشکیل گروه ها ، یک مأموریت و هدف کلی وجود دارد که آنها در تلاش هستند.” باید درک کنید که هدف برای شرکت چیست. “بنابراین قطعات پیچیده زیادی برای آن وجود دارد ، اما من واقعاً فکر می کنم شروع به انجام این مکالمات و افتتاح آن در سطح شرکت.”

عمدی باشید. CJ Bland ، مدیرعامل شبکه حرفه ای اقلیت ، بر لزوم شرکت ها برای ارکستر روشن در مورد این تلاش ها تأکید کرد. “اگر شرکت ها عمدی نباشند ، ممکن است اغلب اوقات برنامه ها شروع شود ، اما ما هیچ نوع معیارهایی در مورد نوع پیشرفتی که انجام می دهیم نداریم.”

مطالب مرتبط  چگونگی کار از خانه ، آچار را در هدف قرار دادن کمپین پرتاب کرده است [Video]

Bland گفت: در سطح C-C باید دید وجود داشته باشد ، از جمله “معیارها ، اهداف و حتی کارتهای امتیازی که بتوانند افراد را برای رسیدن به اهداف پاسخگو باشند.”

خواندن مرتبط: روشهای عملی برای پیشبرد تنوع ، عدالت و شمول در سازمان بازاریابی.

بحث کامل را اینجا مشاهده کنید. برای ادامه برنامه های Live Live with قسمت Engine Engine Land ، در کانال YouTube Engine Engine مشترک شوید.

ملاقات های هفتگی با موتور جستجو زندگی می کنند در مورد ارائه یک بازاریاب بزرگ به یک بستر برای اطلاع رسانی ، پشتیبانی و گردهمایی جامعه جهانی ما است. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا دوست دارید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بفرستید.

The post تعهد به تنوع در یک سازمان چگونه به نظر می رسد؟ برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top