تست های Google نشانگر داده های Analytics در کنسول جستجو با “Insights”

thumbnail

Google در حال آزمایش ویژگی جدید در کنسول جستجوی Google با نام Google Search Console Insights است. این برنامه به کاربران کنسول جستجوی گزارش عمیق تر از عملکرد سایت و صفحات آن ، از جمله بازدید صفحه ، زمان متوسط ​​در صفحه ، مراجعه به اطلاعات سایت ها و موارد دیگر از Google Analytics می دهد.

کنسول جستجوی Google Insights. Google بطور رسمی چیزی در مورد Google Search Console Insights اعلام نکرده است ، اما Search Engine Land اطلاعاتی را در مورد این ویژگی جدید از منابع مختلف به دست آورده است. کاربران می توانند داده های Google Analytics را درست در کنسول جستجو دریافت کنند ، از جمله:

  • نمایش صفحات به طور کلی.
  • نمایش صفحه از صفحات جداگانه.
  • میانگین زمان صرف شده در سایت به طور کلی.
  • متوسط ​​زمان صرف صفحات شخصی.
  • از جستجوی ارگانیک و اجتماعی در مقابل ترافیک مستقیم ، به سایت خود مراجعه کنید.
  • پیوندهای ارجاع برتر از وب سایتهای دیگر.
  • جدیدترین پیوندهای مراجعه کننده از سایر وب سایتها
  • ترافیک رسانه های اجتماعی توسط هر سایت مانند پینترست ، اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و غیره تقسیم می شود.
  • و بیشتر.
مطالب مرتبط  بعدی در MarTech Live: ایمیل بعنوان بخشی از یک استراتژی مدرن چند کاناله

ادغام Google Analytics. در حالی که ما تقریباً یک دهه از سال 2011 راهی برای دیدن داده های کنسول جستجو در Google Analytics کرده ایم. ما نتوانسته ایم هیچ داده Google Analytics را در کنسول جستجو مشاهده کنیم. این تغییر می کند و داده های Google Analytics را مستقیماً در گزارش های کنسول جستجوی Google شما وارد می کند.

گزارش های کنسول جستجوی Google به شما می گوید بازدید کنندگانتان درباره سایت شما از جستجوی Google چه می بینند. برای دیدن اینکه یکبار کاربر در سایت شما بازدید می کند ، باید به Google Analytics بروید. این گزارش جدید کنسول جستجوی Google Insights گزارشهایی را تغییر می دهد.

مطالب مرتبط  الگوریتم Google در بازبینی 2020 به روزرسانی می کند: به روزرسانی های اصلی ، نمایه سازی گذرگاه و تجربه صفحه

ما برای اظهار نظر به Google رسیدیم و پاسخی دریافت نکردیم. اما هفته گذشته ، همانطور که در خبرنامه ما ذکر شد ، Google شروع به درخواست برخی از کاربران کنسول جستجو برای ادغام بین Google Analytics و کنسول جستجوی Google کرد.

چرا اهمیت می دهیم داشتن داده های خاص Google Analytics در کنسول جستجو می تواند راحتی بزرگی را ارائه دهد و همچنین به شما در دیدن داده های خود به روش های جدید کمک می کند.

این نسخه بتا است ، بنابراین اکثر آنها هنوز دسترسی ندارند. و مانند هر آزمون ، این احتمال وجود دارد که این ویژگی هرگز به طور کامل راه اندازی نشود. زمان خواهد گفت

پست تست های Google که داده های Analytics را در کنسول جستجو با “Insights” نشان می دهد برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top