تبلیغات مایکروسافت تصاویر رایگان سهام را برای تبلیغات مخاطبان ارائه می دهد

thumbnail

تبلیغ کنندگان تبلیغات مایکروسافت می توانند برای فعالیتهای جستجو خود به کتابخانه عکس سهام Shutterstock با بیش از 320 میلیون تصویر دسترسی پیدا کنند. روز سه شنبه اعلام شد ، این مشارکت جدید باعث می شود تصاویر بصورت رایگان در رابط وب تبلیغات Micorosft در دسترس باشد.

دسترسی به کتابخانه Shutterstock ابتدا برای تبلیغ کنندگان مشارکت کننده در بتا شبکه مخاطبان مایکروسافت در ایالات متحده و انگلیس آغاز می شود. همچنین در نهایت برای تبلیغات در متن متن جستجو در دسترس برای پسوندهای تصویر نیز موجود خواهد بود.

تصاویر تبلیغاتی مخاطب. تبلیغات مخاطبان قالبهای بومی هستند که در MSN.com ، Microsoft Outlook ، مرورگر Edge مایکروسافت و سایتهای همکار مرتبط با انجمن پخش می شوند. دو نوع فرمت تبلیغات مخاطبان وجود دارد. شما می توانید برای تصویربرداری پویا اطلاعات تصویر و آگهی را از یک منبع محصول بکشید یا برای جستجوی آگهی های مبتنی بر تصویر بسازید. مورد دوم جایی است که کتابخانه Shutterstock وارد آن می شود.

مطالب مرتبط  چگونه برنامه حفاظت Paycheck می تواند آژانس و مشتریان شما را نجات دهد

نحوه استفاده از کتابخانه Shutterstock. پس از کلیک روی “افزودن تصاویر” هنگام ایجاد آگهی جدید برای کمپین مخاطبان ، “تصاویر تصاویر” را انتخاب کنید. سپس می توانید تصاویر مربوطه را جستجو کنید. نگران نباشید اگر علامت تصویری را بر روی تصویر مشاهده کنید ، در تبلیغات شما نشان داده نمی شود.

تبلیغ کنندگان هنوز هم باید خط مشی تصویر مایکروسافت را دنبال کنند. همچنین بخاطر داشته باشید که نمی توانید هیچ گونه ویرایش در تصاویر موجود را انتخاب کنید و آنها را فقط در کمپین های تبلیغاتی Microsoft خود استفاده کنید.

تبلیغ کنندگان از قبل می توانند از دارایی های موجود از سایر سیستم عامل ها از جمله شبکه نمایش Google Display و Facebook برای تبلیغات مخاطبان استفاده کنند. نسبت ابعاد برای تصویر گسترده 1.91: 1 و برای تصویر مربع 1: 1 است.

اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات مخاطبان. تبلیغات مخاطب می تواند بر اساس مخاطبان ، مکان ، گروه سنی ، جنسیت و سیگنال های دستگاه و همچنین ابعاد پروفایل Linkedin برای صنعت ، عملکرد شغلی و شرکت مورد هدف قرار گیرد.

مطالب مرتبط  به ما كمك كنيد كه احساس كنيم بازرگانان نسبت به كنفرانسها و نمايشگاه هاي تجاري چيست

اگر می خواهید به بتا تبلیغات مخاطبان بپیوندید ، در صورت داشتن یکی از گزارش های خود از این طریق مطلع شوید یا این فرم نظرسنجی را پر کنید. مایکروسافت می گوید شما باید انتظار داشته باشید که طی یک یا دو هفته به بتا دسترسی پیدا کنید.

چرا اهمیت می دهیم تصویر مناسب می تواند تأثیر زیادی در عملکرد تبلیغات داشته باشد. دسترسی آزاد به کتابخانه تصویر Shutterstock گزینه های بیشتری را برای تبلیغ کنندگان باز می کند. در انتخاب های خود متفکر باشید. همه ما با شیوه تصویر سهام “افراد خنده دار” که وینس واژان چند سال پیش از آن جعل کرده اند ، آشنا هستیم.

مربوط: در اینجا نحوه استفاده از برنامه ریز شبکه تبلیغات مخاطبان جدید مایکروسافت آورده شده است

پست مایکروسافت تبلیغات تصاویر رایگان سهام را برای تبلیغات مخاطبان ارائه می دهد برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top