تبلیغات خدمات محلی چه تاثیری روی حساب های Google Ads دارند؟

thumbnail

در سپتامبر 2020 ، Google تبلیغات خدمات محلی را برای وکلا راه اندازی کرد. از آنجا که آژانس من با تعداد زیادی از وکلا کار می کند ، ما بسیار کنجکاو شدیم که ببینیم این تبلیغات روی جایی که افراد روی نتایج جستجو کلیک می کنند چه تاثیری دارد.

در ابتدا ، تصور ما بر این بود که این تبلیغات کلیک های نتایج بسته محلی را می دزدند اما با کمال تعجب دریافتیم که اگرچه نرخ کلیک لیست های Google برای کسب و کار من را کاهش می دهد ، اما تأثیر متوسط ​​فقط از دست دادن حدود 5 کلیک در یک ماه با این حال ، وقتی چندین حساب Google Ads را برای چندین وکیل بررسی کردیم ، داستان بسیار متفاوتی را بیان کرد.

در این مثال ، پس از راه اندازی تبلیغات خدمات محلی ، این وکیل دید که هزینه آنها برای هر تبدیل دو برابر شده و تعداد تبدیل آنها به نصف کاهش یافته است.

مطالب مرتبط  SEL 20200709

در این مثال ، این وکیل 50٪ هزینه هر تبدیل را افزایش داده و 50٪ تعداد تبدیل های وی را کاهش داده است.

ست پرایس ، بنیانگذار BluShark Digital و شریک مدیر Price Benowitz LLP ، چیزی مشابه در آژانس خود دید. هنگام مشاهده چندین حساب Google Ads برای وکلای آسیب دیدگی شخصی ، متوجه شدند که هنگام معرفی حساب های خدمات محلی ، تقریباً همیشه منجر به کاهش نرخ کلیک در حساب سنتی Google Ads می شود. حسابهایی که آگهی های خدمات محلی با یکدیگر رقابت ندارند ، تغییر کمی داشته یا نرخ کلیک را افزایش می دهند.

وقتی نتایج جستجو را مشاهده می کنید ، به راحتی می توان فهمید که چرا ممکن است این تبلیغات “از بازدید تبلیغات سنتی با هزینه” سرقت “کند. آنها بالاتر از تبلیغات سنتی به نظر می رسند و همچنین دارای ویژگی های غنی زیادی (بررسی ، عکس و غیره) هستند که باعث جذابیت بیشتر آنها می شود.

مطالب مرتبط  بازگشت مغازه های خرده فروشی: اگر باز کنید آیا آنها باز می شوند؟

با این حال ، جالب است که ببینید برای بسیاری از کلمات کلیدی با هدف تجاری بالا ، Google حتی دیگر تبلیغات سنتی را نشان نمی دهد.

چرا اهمیت می دهیم اگر در بازار یا صنعتی هستید که تبلیغات خدمات محلی هنوز راه اندازی نشده اند ، من اکیداً توصیه می کنم هنگام پایان تبلیغات ، کاملاً حساب Google Ads خود را زیر نظر داشته باشید. در حالی که Google به گسترش این موارد ادامه می دهد ، من تعجب نمی کنم که این موارد در سال 2021 به صنایع جدید عرضه شده است. اگر کاهش سریع عملکرد حساب Google Ads خود را مشاهده می کنید ، ایده خوبی است که بودجه را از آن جدا کنید حساب کاربری و به سمت تبلیغات خدمات محلی برای اطمینان از اینکه اتلاف پول نمی کنید.

پست تأثیر تبلیغات خدمات محلی بر حساب های Google Ads چیست؟ اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top