تبلیغات تجارت دیجیتال چیست و چه ابزارهایی می توانند کمک کنند؟

thumbnail

مخارج تبلیغات دیجیتالی از بدو تأسیس تاکنون در یک مسیر رشد جدی قرار داشته است. گزارش دفتر تبلیغات تعاملی در نیمه اول سال 2019 درآمدی بالغ بر 57.9 میلیارد دلار داشته است که نشان دهنده 16.9٪ افزایش نسبت به مدت مشابه در سال 2018 است. اما در این تعداد نشانه مهم بلوغ صنعت بود. این اولین بار است که درآمدهای نیمه اول سال کمتر از (30 میلیون دلار) نسبت به نیمه دوم سال گذشته بود.

به طور کلی هزینه های تبلیغاتی در نیمه دوم سال بیشتر است زیرا خرده فروشان معاملات تعطیلات فصل هدیه مصرف کننده را تحت فشار قرار می دهند ، بنابراین این یک گواهی بر ارزش پایدار تبلیغات تعاملی است که دیجیتال تا کنون با نشان دادن اول – نیمی از نتایج بیشتر از نیمه دوم سال گذشته است. با این وجود ، این نشان می دهد که همه چیز در حال حل و فصل شدن با الگوهای فصلی معمولی است و تبلیغ کنندگان که به دنبال موجودی کم ارزش هستند ، باید آن را در خارج از کانالهای مستقر تر جستجو کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی تجارت دیجیتال

  • راهنمای خریدار را برای مدیریت تبلیغات تجاری دیجیتال بارگیری کنید!
  • تبلیغات تجارت دیجیتال چیست و چه ابزارهایی می توانند کمک کنند؟
  • Martech Spotlight: چگونه Kenshoo مدیریت تبلیغات تجاری دیجیتال را انجام می دهد
  • Amazon Posts: تجربه خرید مبتنی بر خوراک در آمازون

در همین زمان ، فن آوری های دیجیتال در دهه گذشته اختلال گسترده ای در صنعت خرده فروشی ایجاد کرده اند که منجر به فروش خرده فروشان باهوش و همچنین شرکت های مستقیم با مصرف کننده می شود. این فقط مربوط به فروشگاه های آجر و ملات و خرید آنلاین نیست ، زیرا ما فهمیدیم که هر کدام نقاط قوت خود را دارند. در عوض ، موفقیت بر توانایی شرکتها برای یافتن ترکیب مناسب و مؤثر در خدمت مشتریان متکی است.

مطالب مرتبط  وقتی سکوت گزینه ای نیست: برندها با پشتیبانی اعتراض در شیرجه می شوند

نویسندگان گزارش اخیر Deloitte در مورد تغییر می نویسند: “همگرایی در خرده فروشی ، رقابت و مداخله مداوم فعالیتهای فیزیکی و دیجیتالی ، مشاغل را به دنبال راه های جدیدی برای ایجاد ارزش برای مصرف کنندگان و ذینفعان می برد ، در حالی که برای خود و سرمایه گذاران ارزش دارد.” صنعت خرده فروشی. “ما شاهد گسترش مدلهای جدید کسب و کار و سود بر روی امکان انتخاب مصرف کننده و برآوردن تقاضا هستیم.”

ظهور تبلیغات تجارت دیجیتال: چه چیزی است و چرا ارزشمند است

در این محیط است که ما شاهد پیشرفت و رشد آنچه می خواهیم تبلیغات بازرگانی دیجیتال بنامیم ، هستیم. یکی از تجلیات دیجیتالی این امر ، تبلیغات در بازار است که به آنچه در جهان سنتی می گویند بازاریابی نقطه خرید یا بازاریابی خریدار است ، شباهت دارد. این منطقه و ابزاری که به تبلیغ کنندگان امکان می دهد تا فعالیت های خود را تراز کنند ، همان چیزی است که ما در گزارش اطلاعات مارتچ در مورد موضوع مورد بررسی قرار می دهیم.

این امر تا حد زیادی به شکل تبلیغات کلماتی مبتنی بر حراج کلمات کلیدی مبتنی بر حراج است که در نتایج جستجو ، دسته و صفحات محصولات سایت های تجارت الکترونیکی ظاهر می شود – با آمازون بزرگترین پخش کننده و Walmart در حال ظهور است. علاوه بر این ، شبکه های بازاریابی خریدار وجود دارد که محصولاتی را که در سایت های خرده فروشی به فروش می رسند ، ترویج می کنند. غالباً میکروسیدها و صفحات فرود مارک تجاری نیز موجود هستند ، البته نه همیشه از طریق رابطهای سرویس دهی.

کانال هایی که به بازاریابان امکان می دهد از یک فید محصول بارگذاری و تبلیغ کنند – Google Shopping ، Instagram ، Facebook ، Pinterest و Snapchat – همچنین نوعی تبلیغات تجاری دیجیتال را نشان می دهند ، اما آنها خارج از محدوده آنچه در گزارش ما پوشش می دهیم نیستند.

مانند تبلیغات جستجو ، که گزارش های IAB به 45٪ (26 میلیارد دلار) از کل تبلیغات تبلیغاتی دیجیتال در نیمه اول سال 2019 فرمان می دهد ، تبلیغات تجارت دیجیتال با محوریت انجام می شود. از داده های رفتاری مانند کلمات کلیدی جستجو شده و صفحات محصول بازدید شده ، در رابطه با یک بازار مناقصه مبتنی بر حراج ، استفاده می کند تا مشخص کند چه آگهی باید در یک زمان خاص به یک فرد خاص ارائه شود. حتی از دید بازاریابها ، تبلیغات تجارت دیجیتال به همان اندازه پایین تر از قیف می رسد – درست همانطور که خریداران آماده خرید هستند ، چرخه های مجازی خود را پر می کنند و چک می کنند.

مطالب مرتبط  Google Podcasts Manager نتایج جستجو و کلیک های جستجوی Google را به شما نشان می دهد

با گزارش ما شامل 19 فروشنده ، به مدیریت تبلیغات تجاری دیجیتال عمیق تر بپردازید. اکنون آن را بارگیری کنید!

The post تبلیغات دیجیتال تبلیغات چیست و چه ابزارهایی می توانند کمک کنند؟ برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top