تاکتیک های جستجوی عملی را در SMX Report باز کنید

thumbnail

سال 2021 را سالی قرار دهید که روشهای تجزیه و تحلیل اثبات شده ای را اجرا می کنید باعث ایجاد ترافیک ، هدایت و فروش بیشتر می شود: به ما بپیوندید گزارش SMX، برخط 23 فوریه!

یک قیمت مقرون به صرفه را بگیرید 99 دلار مجوز دسترسی اکنون برای باز کردن یک سفر یادگیری ساختار یافته از طریق مهمترین مباحث و سیستم عامل های تجزیه و تحلیل – از ایجاد بینش محور داشبورد Google Data Studio برای اندازه گیری سودآوری و عملکرد تبلیغات با گزارش Google Ads. دستور کار کاملاً جدید ، که توسط کارشناسان Search Engine Land برنامه ریزی شده است ، برای ارتباط آنچه که یاد می گیرید و نحوه اجرای مبارزات بازاریابی جستجوگرانه شماست.

نه تنها به یک سخنرانی قدرتمند ، 15 جلسه غنی از تاکتیک ، پرسش و پاسخ زنده ماندن بیش از حد و ملاقات های اجتماعی تعاملی دسترسی خواهید داشت – همچنین می توانید یک کارگاه آموزشی همهجانبه SMX اضافه کنید برای برنامه حداکثر به برنامه سفر خود بروید!

مطالب مرتبط  گوگل گزارش گزارش مسئله امنیتی را در نادرست کنسول ارائه داده است

یکی از این کارگاه های اختصاصی را انتخاب کنید 24-25 فوریه ، از ساعت 12:00 بعد از ظهر – 3:00 بعد از ظهر ET:

  • SEO برای توسعه دهندگانبه میزبانی Detlef Johnson ، از طریق بحث و نمایش برنامه نویسی زنده ، ارتباطات توسعه دهنده و کدنویسی دوستانه SEO را بررسی می کند. این کارگاه برای سئو کارانی که می خواهند در مورد جنبه فنی بهینه سازی و توسعه دهندگانی که می خواهند با روش های دوستانه سئو بیشتر کدگذاری کنند بیشتر مناسب است.
  • Google Tag Manager برای بازاریابان و تحلیلگرانکه به میزبانی سامانتا بارنز برگزار می شود ، چرایی ها ، چگونگی و سایر نکات کار با Google Tag Manager را شامل می شود – به علاوه نکاتی قابل اجرا برای هدایت برنامه ریزی ، آزمایش و اجرای کامل آن. این ایده آل برای بازاریابانی است که می خواهند دانش خود را در Google Analytics به سطح جدیدی عالی ببرند.

هم اکنون فقط با قیمت 149 دلار یک کارگاه بخرید. یا با مجوز All Access خود به آن بسته شوید پس انداز اضافی را تضمین کنید!

مطالب مرتبط  خرید بینگ تا لیست محصولات رایگان باز می شود

پست باز کردن تاکتیک های جستجوی عملی در SMX Report اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top