بینگ سایت Explorer سایت را در ابزارهای Bing Webmaster جدید اصلاح می کند

thumbnail

مایکروسافت بینگ از راه اندازی مجدد Bing Site Explorer خبر داده است. گول نخورید ، Bing Site Explorer یک نسخه کامل از نسخه قدیمی است. بینگ به سادگی ویژگی را از نسخه قدیمی Bing Webmaster Tools به نسخه جدید Bing Webmaster Tools منتقل نکرد.

Fabrice Canel از مایکروسافت به ما گفت ، “این یک تجربه کاملاً جدید ، تمیزتر و استفاده از آن بسیار آسان تر و تکمیل سیستم جدید برای پشتیبانی از این ابزار است.”

وی افزود: “ما هم اکنون یک تجربه سریع روشنایی را ارائه می دهیم ، از جمله در سایت های بسیار بزرگ و تجربه عملی تر ، که به جستجوگرها کمک می کند سایت های خود را به سرعت بررسی کنند.”

ظاهر Site Explorer جدید چگونه است. در اینجا یک عکس از صفحه جدید است:

تصویر: Microsoft Bing.

آنچه Site Explorer به شما نشان می دهد. Bing Site Explorer نحوه مشاهده Microsoft Bing از سایت شما را نشان می دهد. این به شما نشان می دهد که بیشترین URL هایی را که Bing هنگام فهرست کردن در وب دیده است ، نشان می دهد. این شامل تغییر مسیرها ، پیوندهای خراب ، URL هایی است که توسط robots.txt مسدود شده اند.

مطالب مرتبط  کنسول جستجوی Google گزارشهای دستور العملهای راهنمایی جدید را اضافه می کند

مایکروسافت گفت که بینگ تمام این اطلاعات را “به صورت کاوشگر مانند پرونده” سازماندهی می کند. با این کار می توانید نمای خود را در یک پوشه ناوبری مانند رابط تجزیه کنید ، بنابراین می توانید سایت خود را بر اساس ساختار داخلی سایت خود درک کرده و از آن اشکال زدایی کنید.

شما می توانید کلیک ها ، نمایش ها ، تعداد بک لینک و موارد دیگر را مشاهده کنید. همچنین می توانید در این ابزار نمایه سازی کنید و با استفاده از ابزار تست robots.txt هر URL را امتحان کنید.

  1. Indexed – تعداد URL هایی که با موفقیت در داخل آن پوشه نمایه شده اند.
  2. خطا – خطاهای خزنده حیاتی که منجر به فهرست نشدن URL ها نشده است.
  3. هشدار – اینها ممکن است شامل URL هایی با موضوعات راهنما ، مشکلات خزیدن موقت یا robots.txt غیر مجاز باشد ، و غیره مدیران وب باید به طور دوره ای افزایش یا کاهش این تعداد را بررسی کنند.
  4. مستثنی شده – نشانی های اینترنتی با نقض هرزنامه ، رتبه پایین و غیره
مطالب مرتبط  20201118 SEL مختصر

چرا اهمیت می دهیم سئوکاران و مسئولان وب باید به چگونگی موتورهای جستجو برای خزیدن ، فهرست بندی و طبقه بندی وب سایت هایشان اهمیت دهند. این ابزار به SEO ها اطلاعاتی را در مورد چگونگی انجام Microsoft Bing به شما می دهد و سپس داده های بیشتری در مورد کلیک ، نمایش ، پیوندها ، خطاها ، هشدارها ، مشکلات نمایه سازی و موارد دیگر به شما می دهد.

ارزش بررسی این ابزار اصلاح شده Bing Site Explorer را دارد. می توانید از طریق bing.com/webmasters/siteexplorer به آن دسترسی پیدا کنید.

مربوط: راهنمای اساسی سئو: تسلط بر علم سئو

پست بینگ سایت Explorer را در ابزارهای Bing Webmaster جدید بازبینی می کند اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top