بینگ به کنترل سایتها کمک می کند تا سایت ها بتوانند پیش نمایش نتایج جستجو را کنترل کنند

thumbnail

بینگ چهارشنبه اعلام کرد که اکنون از کنترل های جدید قطعه با برچسب های متا روبات پشتیبانی می کند تا به مدیران وب سایت کمک کند تا نحوه جستجوی نتایج جستجو در Bing را نشان دهند. این کنترل های جدید از طریق برچسب های متا روبات در HTML یا برچسب X-Robots-Tag در هدر HTTP کار می کنند.

برچسب های جدید برای تنظیمات قطعه. در اینجا سه ​​کنترل جدید بینگ ارائه شده است:

  1. “حداکثر قطعه:[number]”- این به شما امکان می دهد حداکثر طول متن ، در کاراکترها ، یک قطعه در نتایج جستجو را مشخص کنید. در اینجا برچسب متا “
    مطالب مرتبط  SEL 20200722

آنها را ترکیب کنید. اگر می خواهید حداکثر طول متن و فیلم را کنترل کنید ، می توانید از این برچسب های متا به تنهایی استفاده کنید یا آنها را ترکیب کنید. در اینجا نمونه ای از

دستورالعمل بینگ گفت که از این گزینه ها به عنوان دستورالعمل استفاده می کند ، نه به عنوان نکات.

اسناد راهنما بینگ اسناد راهنمایی بیشتری را در اینجا منتشر کرده است.

گوگل نیز گوگل در ماه سپتامبر گذشته کنترل های مشابهی را اعلام کرد.

چرا اهمیت می دهیم یکی از درخواستهای بزرگتر سئو ، وب مسترها و صاحبان سایت خواسته شده است ، کنترل بیشتر آنچه بینگ برای لیست خود در نتایج جستجوی بینگ نشان می دهد. این تنظیمات جدید از لحاظ کارهایی که انجام می دهید انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهند و نمی خواهید در قسمت جستجوی نتیجه جستجو در Bing نشان داده شده و Bing و Google را با پشتیبانی مشابه به هم نزدیک کنید.

The post بینگ کنترل قطعه اضافه می کند تا به سایت ها کمک کند پیش نمایش نتایج جستجو را کنترل کنند برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top