بینگ از rel = حمایت و rel = ugc پشتیبانی می کند

thumbnail

نکته جدیدی که در دستورالعمل های به روزرسانی مدیر وبینگ به روز شده یافت می شود که Bing اکنون از ویژگی های rel = “حمایت شده” و rel = “ugc” در پیوندهای شما پشتیبانی می کند. این علاوه بر این است که بینگ از ویژگی پیوند rel = “nofollow” پشتیبانی می کند ، که می دانیم از زمان معرفی آن از ده سال پیش تاکنون پشتیبانی کرده است.

ویژگی های پیوند جدید. این دو ویژگی لینک جدید در سپتامبر گذشته توسط گوگل معرفی شد. نحوه برخورد با این خصوصیات به این صورت است. بینگ در دستورالعمل ها نوشت: “تلاش منطقی را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که هر پیوند تبلیغاتی یا تبلیغاتی در سایت شما از rel =” nofollow “یا rel =” sponsored “یا rel =” ugc “استفاده می کند تا از پیوندهای خزنده جلوگیری شود. و از رتبه های جستجو به طور بالقوه تأثیر پذیر است. “

مطالب مرتبط  تغییر مسیر 301: Google Webmasters Central به مرکز جستجوی Google

rel="sponsored": از ویژگی جدید حمایت شده می توان برای شناسایی پیوندهایی در سایت خود استفاده کرد که به عنوان بخشی از تبلیغات ، حمایت مالی یا سایر قراردادهای جبران خسارت ایجاد شده اند.

rel="ugc": ugc مقدار ویژگی برای پیوندهایی در محتوای تولید شده توسط کاربر ، مانند نظرات و ارسال انجمن پیشنهاد می شود.

سخنگوی بینگ با موتور جستجوگر زمین تأیید كرد كه این ویژگی های پیوند به عنوان نكات مورد استفاده قرار می گیرند ، نه لزوماً بخشنامه ها. بنابراین از نظر فنی بینگ می تواند تصمیم بگیرد که در صورت لزوم ، همچنان از این پیوندها پیروی کند. ویژگیهای مربوط به حمایت مالی و Rel ugc توسط Bing مورد نظارت قرار می گیرند و به ما گفتند “سیگنالی برای بینگ نیست”. این ممکن است براساس نرخ پذیرش با گذشت زمان تغییر کند.

مطالب مرتبط  تبلیغات خدمات محلی چه تاثیری روی حساب های Google Ads دارند؟

چرا اهمیت می دهیم این بدان معناست که اگر تصمیم دارید این ویژگی را به سایت خود اضافه کنید ، بینگ نیز این موارد را در نظر می گیرد. دستورالعمل بینگ می گوید شما می توانید از هر سه ویژگی rel = “nofollow” یا rel = “حمایت شده” یا rel = “ugc” استفاده کنید تا از این امر جلوگیری کنید که پیوندها توسط یک خزنده دنبال شود و از رتبه بندی جستجوی تأثیر پذیر جلوگیری کند. ”

The post Bing از rel = حمایت و rel = ugc پشتیبانی می کند برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top