بینگ ارسال URL ، مسدود کردن URL و کنترل خزیدن را به ابزارهای جدید وب مستر مهاجرت می کند

thumbnail

این شرکت سه شنبه در SMX لندن اعلام کرد: ارسال URL ، Bll URL و Crawl Control به Bing Webmaster Tools منتقل شده است. کاربران قادر خواهند بود از صفحات فعلی و جدید به طور هم زمان برای مدت کوتاهی استفاده کنند قبل از اینکه Bing صفحات فعلی را در طی چند هفته بی ارزش کند.

چرا اهمیت می دهیم

مجموعه ابزار جدید Bing به گونه ای طراحی شده است که یک تجربه تمیزتر ، سریعتر و پاسخگوتر را برای وب مسترها و کارها ارائه می دهد. ابزارهای تازه مهاجرت شده برای کنترل نحوه خزیدن بینگ و ایندکس کردن مطالب مفید است. این پیشرفت ها ممکن است استفاده بیشتر را ترغیب و تصویب را افزایش دهد.

مطالب مرتبط  چگونه SEO ها به ترافیک و اختلال در بودجه نزدیک می شوند [Video]

اطلاعات بیشتر در مورد اخبار

  • ابزار ارسال URL به مدیران وب اجازه می دهد تا صفحات را مستقیماً به فهرست بینگ برای نمایه سازی در زمان واقعی ارسال کنند.
  • ابزار Block URL به مدیران وب اجازه می دهد URL را به طور موقت از نمایش در نتایج جستجوی بینگ غیرفعال کنند. همچنین در صورت به روزرسانی این صفحه ، می توان از آن برای پاک کردن حافظه پستی بینگ برای یک URL خاص نیز استفاده کرد.
  • از ابزار Crawl Control می توان برای تنظیم نرخ خزیدن ساعت استفاده کرد.
  • فابریس کان ، مدیر اصلی برنامه در بینگ ، در SMX لندن گفت: Bing Webmaster Tools تا ژوئیه کاملاً بازسازی خواهد شد.
  • ابزار جدید Bing Webmaster Tools نخستین بار در ماه فوریه در SMX West اعلام شد و نسخه های تازه ای از گزارش عملکرد عملکرد ، نقشه های سایت و ابزارهای Backlinks خود را راه اندازی کرد.
مطالب مرتبط  20200915 SEL مختصر

پست Bing migrates ارسال URL ، Block URL و Crawl Control به ابزارهای جدید وب مستر اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top