به نظر می رسد لیست های ربوده شده Google برای کسب و کار من یک مشکل در حال رشد است

thumbnail

به نظر می رسد مشکل ربوده شده در لیست های Google My Business My (GMB) – جایی که شخص دیگری غیر از کسب و کار کنترل نمایه محلی را به دست می آورد – در حال افزایش است. SterlingSky’s Joy Hawkins گزارشی از روند و برخی از روشهای استفاده شده توسط اسپمرها و کلاهبرداران ارائه داده است.

فیشینگ GMB. بازاریابان محلی غیراخلاقی با استفاده از پیوند “ادعای این تجارت” در صفحه / نمایه دانش محلی ، به طور مثر فیشینگ می شوند. این یک درخواست ایمیل برای کنترل لیست ایجاد می کند ، که برای صاحب ثبت شده نمایه ارسال می شود. در انجمن GMB مثالها و شکایات بسیاری وجود دارد.

به نظر می رسد که فراوانی این تاکتیک در حال افزایش است. در یکی از مثالهای ذکر شده توسط هاوکینز ، یک لیست ربوده شده برای یک شرکت حقوقی برای فروش استفاده شد که منجر به سایر وکلای آسیب شخصی شد.

سخنگوی Google درمورد این پدیده به Search Engine Land گفت: “ما از این حادثه مطلع هستیم و از نزدیک آن را رصد می کنیم و به طور مداوم در تلاش هستیم تا اطلاعات نقشه ها را ایمن و دقیق نگه داریم. اگر تاجر هرگز درخواستی برای مدیریت یا انتقال مالکیت از شخص ناشناسی دریافت کرد ، باید درخواست را رد کند. حقوق مالکیت یا مدیریت نمایه کسب و کار تنها در صورتی قابل قبول است که تاجر تأیید شده درخواست را بپذیرد یا درخواست کننده ارتباط خود را با تجارت اثبات کند. “

مطالب مرتبط  ویدئو: Mike Blumenthal در انتساب بازبینی در جستجوی محلی

ادغام لیست ها منجر به “هواپیماربایی” ناخواسته می شود

ادغام “کپی” ها منجر به هواپیماربایی ناخواسته می شود. در مثال دیگری برای ربایش مبهم تر ، راسموس هیملستروپ از Resolution Media در دانمارک (گروه رسانه ای اومنیکوم) به من گفت که او قادر است لیست لیستی از سوپرمارکت های بزرگ دانمارکی ، بیلکا را کنترل کند. این از نظر طراحی نبوده است.

مشتری هیملستروپ یک زنجیره بینایی سنجی اروپایی به نام Specsavers است که در Demark به لویی نیلسن معروف است. فروشگاه های مواد غذایی ، بیلکا و فروشگاه های نوری به عنوان کپی (توسط گوگل یا شخص ثالث) پرچم گذاری شده و ادغام شدند. لیست ادغام شده ترکیبی از اطلاعات هر دو مکان را نشان می دهد: عکس از هر دو کسب و کار ، لینک رزرو برای اپتومتریست ، ساعت فروشگاه برای سوپرمارکت و غیره.

هیملستروپ گفت که او این مشکل را به پشتیبانی GMB گزارش کرده و به او گفته شده تا بررسی کند که واقعاً محل Specsavers وجود دارد. وی برای من اظهار داشت که این پاسخ “یک نمونه خوب از چقدر نامناسب بودن خط اول پشتیبانی GMB است.”

گفته می شود که گوگل به هیمل استروپ گفته است که نسخه های مشابه را حذف کرده و مجدداً محل Specsavers را تأیید کند ، که وی این کار را انجام داد. وی افزود ، “پس از تأیید ، به من اجازه داده شد به فروشگاه مواد غذایی GMB در لیست ، حاوی اطلاعات Specsavers نیز دسترسی پیدا کنم.”

مطالب مرتبط  شغل خود را در همه گیر محافظت کنید

هیمل استروپ نمی خواهد بر لیست بیلکا کنترل داشته باشد. از قضا ، Resolution Media نماینده اصلی رقیب Bilka در دانمارک است و بنابراین اگر او بخواهد ، هیملستروپ می تواند به انواع شیطنت ها دست بزند. البته او این کار را نمی کرد ، اما تا به امروز نتوانسته است از پشتیبانی Google برای درک کامل مشکل برخوردار شود.

چرا اهمیت می دهیم بدیهی است که لیست های تقلب ، بررسی های جعلی و سایر اطلاعات ساختگی محلی در Google Maps و جستجو برای مصرف کنندگان مضر است. اما این به ویژه برای قربانیان عمده تجارت های کوچک (SMB) بد است. اطلاعات نادرست آنلاین می تواند تأثیر قابل توجهی در فروش آنها داشته باشد ، به خصوص در زمان COVID. برای بسیاری از SMB ها که رنج می برند در نتایج جستجوی محلی مسئله بقا است.

به نظر می رسد که با مشاهده انجمن GMB ، صاحبان مشاغل به اندازه کافی در مورد خطرات هواپیماربایی آموزش ندیده اند و Google باید اقدامات حفاظتی بیشتری را برای SMB – و شاید آموزش بهتر برای افراد پشتیبانی کننده خود – انجام دهد.

مربوط: چگونه پنل دانش محلی Google خود را بهینه کنیم

پست به نظر می رسد لیست های ربوده شده Google My Business یک مشکل رو به رشد است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top