به روز رسانی مهم: تغییر در جوایز Land Land Engine Engine 2020

thumbnail

از زمان آغاز به کار در سال 2015 ، جوایز موتور جستجو سالانه سالانه دو فرد برجسته را به عنوان جستجوی بازار از سال – یک مرد و یک زن – می شناسند. هدف این بود که اطمینان حاصل شود که فرصت کافی و برابر برای زنان در جستجوی نامزد شدن وجود دارد ، یک فینالیست ، و – برای یک فرد برجسته – برنده عنوان آرزو می شود. ما مفتخریم اعلام کنیم که در سال 2019 به آن هدف دست یافتیم ، با این که نامزدهای زن در واقع از تعداد نامزدهای مرد بیشتر است. این نقطه عطف باعث شد تا در مورد راههای دیگری که بتوانیم ابتکارات خود را در مورد تنوع و گنجاندن تقویت کنیم ، فکر کنیم.

بنابراین ، پس از بحث و گفت و گوهای زیاد در اینجا در موتور موتور جستجو ، تصمیم گرفته ایم تا تمایز دودویی مرتبط با این دسته خاص را حذف کنیم. حرکت به جلو ، نامزدهای جستجو در Marketer of Year بدون در نظر گرفتن هویت جنسیتی به یک گروه ترکیبی تعلق دارند – از آن بازاریاب برتر که نتایج استثنایی و قابل اندازه گیری در بازاریابی جستجو از طریق کانالهای ارگانیک و / یا پرداختی انتخاب کرده اند ، انتخاب می شوند.

از آنجا که جوایز 2020 از قبل شروع شده و در حال حاضر پذیرش ارسال ها را انجام می دهد ، هر نامزدی که قبلاً برای Search Marketer of Year ارائه شده باشد در گروه جدید قرار می گیرد. صاحبان مشاغل ، مدیران و مدیران تشویق می شوند اعضای کلیدی تیم و / یا رهبران حساب را انتخاب کنند که نتایج قابل ستایش را در سازمان خود ایجاد کرده و تأثیر مثبتی در جامعه بازاریابی جستجو داشته است. در صورت انتخاب افراد ، افراد نیز به نامزد شدن خود ترغیب می شوند! (خجالتی نباشید … به ما بگویید که چرا سنگ می زنید!)

مطالب مرتبط  Google برنامه تأیید هویت را برای همه تبلیغ کنندگان ارائه می دهد

لطفاً توجه داشته باشید: برای معرفی آنها لازم نیست با کسی همکاری کنید. از شما دعوت شده است تا كسی را در این صنعت معرفی كنید كه احساس می كنید لیاقت تشكر برای موفقیتهای حرفه ای آنها یا عضو نمونه جامعه بازاریابی جستجو را دارد.

در مرحله دوم ، ما به زودی رونمایی خواهیم کرد دسته بندی جدید برای برنامه 2020 که از سازمان هایی که کارهای مثال زدنی در زمینه های بهتر جستجو و بازاریابی انجام داده اند ، قدردانی می کند اقلیت ها و جامعه LGBTQ +. درخواست های مربوط به این دسته قابل ارائه است رایگان هزینه.

تنوع بیشتر و گنجاندن بیشتر انگیزه های ایجاد شده در مورد این دو دسته از تغییرات بودند ، و ما به آنها اجازه می دهیم هنگام انتخاب دریافت کننده اهداء خیرخواهانه از زمین های اهدا کننده خیرخواهانه موتور جستجوگر 2020: COOP Careers ، راهنمای ما شوند. ما از پشتیبانی COOP و کارهای مهم ، تحسین برانگیز و معناداری که هر روز انجام می دهند ، خوشحال و مفتخر هستیم. (ما شما را تشویق می کنیم اطلاعات بیشتری در مورد مأموریت آنها بخوانید!)

مطالب مرتبط  کمتر از ضروری: چرا بلندگوهای هوشمند مانند ساعتهای هوشمند هستند نه تلفنهای هوشمند

سرانجام، ما شما را شنیده ایم درخواست زمان بیشتر برای تکمیل برنامه های خود به دلیل وقفه های گسترده در گردش کار ، ساختار تیم و سازمان و روابط مشتری در نتیجه COVID-19. بنابراین ، ما مهلت ارسال را به تاریخهای زیر تمدید خواهیم کرد:

  • Early Bird: ارسال شده توسط جمعه 28 اوت 2020 در 11:59 بعد از ظهر EST
  • آخرین فرصت: ارسال تا جمعه 4 سپتامبر 2020 ساعت 11:59 بعد از ظهر EST

ما می دانیم که بسیاری از شما در زمینه ارسال مطالب خود بسیار سخت کار کرده اید ، و ما با صبر و شکیبایی از شما درخواست می کنیم در حالی که به دیگران از جامعه جستجو اجازه می دهیم در این مواقع چالش برانگیز همین کار را انجام دهند.

اگر سوالی دارید ، دریغ نکنید که با ما در میان بگذارید.

The post Update Update: تغییر در جوایز Land Engine Engine 2020 برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top