به روزرسانی وضعیت در اشکالات نمایه سازی Google

thumbnail

چند هفته پیش ما تعدادی از اشکالات نمایه سازی را با جستجوی Google گزارش کردیم. Google با به روزرسانی وضعیت آن اشکالات ، ما را در توییتر به روز کرده است.

اشکال نمایه سازی تلفن همراه. اشکال نمایه سازی تلفن همراه اکنون 99٪ برطرف شده است ، تقریباً تمام URL ها بازیابی می شوند. اشکال نمایه سازی موبایل زمانی بود که Google نتوانست هیچ صفحه ای را برای فهرست بندی انتخاب کند. این مسئله حدود 0.2٪ از شاخص Google را تحت تأثیر قرار داد. این مسئله در اوایل ماه سپتامبر آغاز شد و حدوداً در تاریخ 29 سپتامبر افزایش یافت.

بر 5 اکتبر، Google حدود 50٪ از این URL ها را دوباره پردازش کرده و تا امروز ، 9 اکتبر ، 99٪ از این URL ها بازیابی شده است.

مطالب مرتبط  ویدئو: الکسیس ساندرز در مورد استراتژی سئو و چگونگی آزمایش سئو خود

بنابراین مشکلات نمایه سازی موبایل عملاً برطرف شده است.

اشکال قانونگذاری Google حدود 55٪ از URL های تحت تأثیر این مسئله متعارف را بازیابی کرده است. این مسئله زمانی است که ممکن است بازرس URL URL را به عنوان نسخه کپی نشان دهد و متعارف انتخاب شده توسط Google متفاوت از آن باشد. این تقریباً 0.02٪ از شاخص Google را تحت تأثیر قرار داد. این مسئله از حدود 20 سپتامبر آغاز شد و تا اول اکتبر ادامه داشت.

در تاریخ 5 اکتبر ، Google حدوداً 25٪ از این URL ها را پردازش مجدد کرده و تا امروز ، 9 اکتبر ، 55٪ از این URL های تحت تأثیر بازیابی شده است.

بنابراین مسائل متعارف هنوز برای رفع کامل آنها زمان دارند.

به روزرسانی Google: این توییت از Google است:

چرا اهمیت می دهیم اگر طی چند هفته گذشته به موارد نمایه سازی پی بردید ، تنها نیستید. Google از این مسئله آگاه است و به طور فعال در حال رفع مشکلات است. این را برای گزارش دادن در مورد نمایه سازی و ترافیک جستجوی ارگانیک از Google به خاطر داشته باشید. اگر تحت تأثیر قرار گرفتید ، ممکن است بر معیارهای شما تأثیر منفی بگذارد.

مطالب مرتبط  Google به غروب آفتاب تبلیغات گالری بتا ، تمرکز خود را بر روی پسوند تصویر

پست به روزرسانی وضعیت در اشکالات نمایه سازی Google اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top