به روزرسانی هسته اصلی دسامبر 2020 Google اکنون کاملاً ارائه شده است

thumbnail

گوگل دارد تایید شده دقایقی پیش به روزرسانی هسته اصلی دسامبر 2020 که از 3 دسامبر سال 2020 شروع به کار کرد اکنون کاملاً ارائه شده است.

گوگل گفت: “عرضه نسخه Core Update دسامبر 2020 کامل است.”

حقایق. همانطور که قبلاً گزارش کردیم ، از Google می دانیم که به روزرسانی هسته ای دسامبر 2020 در حدود ساعت 13:00 بعد از ظهر روز پنجشنبه ، 3 دسامبر آغاز به کار کرد. مانند همه به روزرسانی های اصلی ، این یک به روز رسانی جهانی بود و مختص هیچ یک نبود. منطقه ، زبان یا دسته وب سایت ها. این یک “به روزرسانی هسته اصلی” کلاسیک است که Google هر چند ماه یا تقریباً آن را منتشر می کند. در این حالت ، طولانی ترین کشش از زمان بروزرسانی هسته اصلی تأیید شده بود ، که در مقایسه با بازه زمانی معمول سه ماهه ، چیزی کمتر از هفت ماه به طول انجامید.

این یک بروزرسانی بزرگ بود. این به روزرسانی ، طبق گفته بسیاری از ارائه دهندگان ابزار و جامعه جستجوگرها ، یک بروزرسانی بسیار بزرگ بود. بسیاری از افرادی که تحت تأثیر منفی یا مثبت قرار گرفتند ، شاهد افزایش یا کاهش 10٪ تا بیش از 100٪ سطح قبلی ترافیک جستجوی ارگانیک خود بودند.

به روزرسانی های قبلی آخرین به روزرسانی هسته قبلی ، به روزرسانی هسته ای مه 2020 بود که به روزرسانی بزرگ و گسترده ای بود و دو هفته طول کشید تا کاملاً به روز شود. قبل از آن به روزرسانی هسته ای ژانویه 2020 ، ما در اینجا اطلاعاتی درباره آن به روز رسانی داشتیم. آنچه پیش از آن بروزرسانی هسته اصلی سپتامبر 2019 بود. به روزرسانی در مورد بسیاری از افراد جستجوگر وب و مدیران سایت ضعیف تر بود ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند تأثیر آن به اندازه به روزرسانی های قبلی قبلی نبوده است. گوگل همچنین یک به روزرسانی را در ماه نوامبر منتشر کرد ، اما آن یکی مخصوص رتبه بندی های محلی بود. می توانید اطلاعات بیشتر درباره به روزرسانی های گذشته Google را از اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط  نکته حرفه ای: چگونه خطاهای 404 را پیدا کنید و برطرف کنید که در واقع برای جبران ترافیک شما مهم است

زمان بندی به روزرسانی نگرانی در مورد زمان این به روزرسانی وجود دارد ، این که چند هفته قبل از فصل تعطیلات آن را منتشر کرده است. گوگل گفت که این کار پس از فصل شکرگذاری ، بعد از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری اما قبل از تعطیلات انجام شده است. اما برای برخی ، به ویژه آنهایی که فروش زیادی قبل از تعطیلات انجام می دهند ، این به روز رسانی می تواند برای کسب و کار آنها ویرانگر باشد. چند روزی دور از کریسمس و در تعطیلات چانوکه به تازگی پخش شد – امشب هفتمین شب چانوکا است.

در صورت ضربه خوردن چه باید کرد Google توصیه کرده است که اگر تحت تأثیر یک به روزرسانی اصلی در گذشته تأثیر منفی بگذارید ، چه مواردی را باید در نظر بگیرید. اقدامات خاصی برای بازیابی انجام نشده است و در حقیقت ، تأثیر منفی در رتبه بندی ممکن است نشان ندهد که خطاهایی در صفحات شما وجود ندارد. با این حال ، Google لیستی از سالات را ارائه داده است تا در صورت آسیب دیدن سایت شما توسط به روزرسانی اصلی ، آنها را در نظر بگیرید. گوگل گفت شما می توانید بین به روزرسانی های هسته ای کمی بهبود پیدا کنید اما بزرگترین تغییری که مشاهده می کنید بعد از بروزرسانی هسته دیگر است. اکنون که به روزرسانی کامل شد ، باید بدانید که سایت شما تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر و در مورد اقدامات لازم تصمیم بگیرید.

مطالب مرتبط  چگونه Autodesk بازاریابی خود را برای ایجاد هماهنگی برای مدیریت عملکرد بهتر انجام داد

چرا اهمیت می دهیم جدا کردن آنچه برای انجام معکوس کردن هر ضربه الگوریتمی سایت شما ممکن است انجام دهد ، دشوار است. وقتی نوبت به بروزرسانی هسته های گوگل می رسد ، انجام این کار حتی دشوارتر است. آنچه این داده ها و تجربه و مشاوره قبلی به ما نشان داده اند این است که این به روزرسانی های اصلی گسترده ، گسترده هستند و بسیاری از مسائل کلی کیفیت را پوشش می دهند. اکنون که این به روزرسانی به طور کامل ارائه شده است ، زمان آن فرا رسیده است که به تحلیل و داده های خود بپردازید و در مورد مراحل بعدی برای وب سایت هایی که مدیریت می کنید تصمیم بگیرید.

پست به روزرسانی هسته ای دسامبر 2020 گوگل به طور کامل ارائه شده است اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top