به روزرسانی دستورالعمل های کیفیت جستجوی Google نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف و موارد دیگر را خراب می کند

thumbnail

پس از 10 ماه از آخرین به روزرسانی دستورالعمل های جستجوگر کیفیت جستجو (PDF) ، Google یک به روزرسانی دیگر را ارائه داده است. به روزرسانی چهارشنبه شب منتشر شد. سند رهنمودهای جستجوی کیفیت کیفیت اکنون 175 صفحه است ، در 168 نسخه آخرین به روزرسانی در 5 دسامبر 2019.

جدید چیست؟ در اینجا یک گزارش تغییر از موارد جدید در این سند است:

  • توجه داشته باشید که روشن شود رتبه بندی مستقیماً بر ترتیب نتایج جستجو تأثیر نمی گذارد.
  • تاکید کرد ‘نقش نمونه ها در این رهنمودها‘به عنوان یک بخش مستقل در مقدمه.
  • توضیحات اضافه شده که بلوک های ویژه نتیجه محتوا ممکن است به صفحه های مقصد پیوند داشته باشند. یک مثال گویا اضافه کرد.
  • راهنمای به روز شده در مورد نحوه رتبه بندی صفحات با اخطارهای بدافزار و زمان اختصاص پرچم Did Not Load نیست. نمونه های گویا اضافه شده است.
  • برای شفافیت ترتیب بخش پرچم های رتبه بندی و رابطه بین کیفیت صفحه و نیازها را برآورده کرد.
  • اضافه ‘فرهنگ لغت رتبه بندی و نتایج دائرlopالمعارف برای س Differentالات مختلف‘: بر اهمیت درک هدف کاربر و پرس و جو برای رتبه بندی نیازهای Met تأکید می کند. نمونه های گویا اضافه شده است.
  • تغییرات جزئی در کل مانند مثالهای به روز شده و توضیحات برای سازگاری. زبان ساده درمورد رأی دهندگان نمایندگی مردم در محلی آنها. اشتباه تایپی ثابت و غیره.
مطالب مرتبط  چگونه امروز یک آژانس جستجوگرها ایجاد می شود؟ قسمت 2: مدل (های) تجاری فعلی

واژه نامه رتبه بندی و نتایج دائرlopالمعارف برای بخشهای مختلف جستجو. بخش جدیدی برای نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف وجود دارد. این مقاله می گوید ، “هنگام تعیین رتبه بندی نیازهای Met برای فرهنگ لغت و دائرالمعارف ، باید به نیت کاربر توجه دقیق شود. مانند همه نتایج ، مفید بودن نتایج فرهنگ لغت و دانشنامه به پرسش و هدف کاربر بستگی دارد. نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف ممکن است به طور موضعی برای بسیاری از جستجوها مرتبط باشد ، اما اغلب این نتایج برای کلمات رایج که اکثر افراد در منطقه رتبه بندی شما از قبل درک می کنند مفید نیست. درصورتی که کاربر قصد س‘ال را داشته باشد “چه چیزی است” یا “به چه معناست” ، رتبه بندی High Needs Met را برای نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف ذخیره کنید و نتیجه آن برای کاربرانی که به دنبال آن نوع اطلاعات هستند مفید است. “

مطالب مرتبط  SMX Overseime: Schema و داده های ساختاری - طلا پنهان برای SEO

در اینجا مثالی از سند آورده شده است:

برای بزرگنمایی کلیک کنید.

چرا اهمیت می دهیم اگرچه رتبه بندی ارزیابی کنندگان کیفیت جستجو مستقیماً بر رتبه بندی تأثیر نمی گذارد (همانطور که گوگل در سند توضیح داده است) ، اما بازخوردی ارائه می دهند که به Google کمک می کند الگوریتم های خود را بهبود بخشد. Google ده ماه پیش با به روزرسانی دستورالعمل ها ، اطلاعات بیشتری درباره زمینه های متنوع و سپس قبل از آن اضافه کرد ، دستورالعمل های دقیق تری راجع به صفحات بینابینی و تخصص ایجاد محتوا ، و “EAT” (“تخصص ، اقتدار ، قابلیت اطمینان”) را در “کیفیت صفحه” اضافه کرد. در بخشهای خاصی

در اینجا درباره نحوه مدیریت Google به نتایج مشابه فرهنگ لغت بیشتر می آموزیم.

پست به روزرسانی دستورالعمل های کیفیت جستجوی Google نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف را خراب می کند و اولین بار در Search Engine Land پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top