به روزرسانی اصلی Google May 2020 تمام شده است

thumbnail

به روزرسانی اصلی Google May 2020 که از روز دوشنبه 4 مه 2020 شروع به کار کرد ، اکنون به صورت آزمایشی انجام شده است. گوگل اعلام کرد که “برنامه آزمایشی هسته به روز رسانی مه 2020 کامل است” از طریق توییتر در روز دوشنبه.

اعلامیه در اینجا صدای جیر جیر از گوگل در ساعت 12:37 بعد از ظهر ET در تاریخ دوشنبه ، 18 مه 2020 وجود دارد.

دو هفته. حدود دو هفته طول کشید تا کامل از بین برود. گوگل به ما گفت که موفقیت این بروزرسانی اصلی در حدود “یک تا دو هفته طول می کشد تا تمام شود.” این بروزرسانی در تاریخ 4 مه 2020 در ساعت 3:50 بعد از ظهر ET آغاز شد و تا تاریخ 18 مه 2020 در ساعت 12:37 بعد از ظهر ET به طور کامل از بین رفت

این یک بروزرسانی بزرگ بود براساس داده های بدست آمده در مورد این بروزرسانی ، این یک بروزرسانی بسیار بزرگ بود. ما داده های چندین شرکت را بررسی کردیم که در تجزیه و تحلیل داده های مربوط به جستجوی Google تخصص دارند.

مطالب مرتبط  گوگل هاب س Questionال را برای ناشران آمریکایی راه اندازی کرد

تجزیه و تحلیل خود را مرور کنید. اکنون زمان آن است که تجزیه و تحلیل های خود را بررسی کنید تا ببینیم آیا این بروزرسانی تأثیری در سایت شما داشته است یا خیر. حقیقت این است که اگر تأثیر منفی یا مثبتی داشته باشد ، تاکنون متوجه بروزرسانی آن شده اید. اما اکنون که می دانیم این مرحله پرتحرک کامل است ، اکنون می توان تأثیر کامل این بروزرسانی را در سایت (های) خود تجزیه و تحلیل کرد.

اگر مورد اصابت قرار گرفتید ، چه کاری باید انجام دهید. گوگل توصیه کرده است که اگر در گذشته از یک به روزرسانی اصلی تحت تأثیر منفی قرار گرفتید ، چه نکاتی را در نظر بگیرید. اقدامات خاصی برای بازیابی وجود ندارد ، و در واقع ، اثر رتبه بندی منفی ممکن است نشانه آن باشد که هیچ اشتباهی در صفحات شما وجود ندارد. با این حال ، گوگل لیستی از سؤالات را ارائه کرده است که باید در نظر بگیرد که آیا سایت شما با بروزرسانی اصلی مواجه است.

مطالب مرتبط  با از دست دادن بودجه در رسانه های محلی ، Field Day "فعال سازی آخرین مایل" را برای مارک ها ارائه می دهد

چرا اهمیت می دهیم جدا کردن کارهایی که باید انجام دهید برای معکوس کردن هرگونه الگوریتمی که در سایت شما دیده شده است ، بسیار سخت است. وقتی نوبت به روزرسانی های اصلی Google می رسد ، انجام این کار حتی سخت تر است. اگر این داده ها و تجربه و توصیه های قبلی به ما نشان داده اند این است که این به روز رسانی های اصلی گسترده ، گسترده هستند و بسیاری از موضوعات مربوط به کیفیت کلی را پوشش می دهند. داده های بالا این حقیقت را تقویت کرده اند. بنابراین اگر سایت شما با یک بروزرسانی اصلی روبرو شد ، اغلب توصیه می شود از این کار عقب نشینی کنید ، به وب سایت کلی خود نگاهی گسترده تری بیندازید و ببینید چه کاری می توانید برای بهبود کلی سایت انجام دهید.

The post به روزرسانی اصلی Google May 2020 انجام شده است و اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top