بعدی در MarTech Live: نگاهی به بازاریابی چابک

thumbnail

روز چهارشنبه ، 9 سپتامبر در ساعت 13:00 EDT ، مدیر تحریریه MarTech Today و مجری برنامه MarTech Live کیم دیویس با متخصصان بازاریابی چابک در مورد اینکه چقدر چابک از بازاریابی سنتی متفاوت است و اگر چکار نکرده اید شروع می کنید صحبت خواهد کرد بنابراین در حال حاضر.

مهمانان کیم شامل:

  • استیسی آکرمن ، مربی چابک و بنیانگذار Agilify
  • جان کاس ، استراتژیست دیجیتال و میزبان پادکست بازاریابی Deep Dive into Agile

ما در ابتدا به معنی بازاریابی چابک و مزایای آن نسبت به بازاریابی سنتی و همچنین در صورت وجود معایب خواهیم پرداخت. سپس ما در مورد انواع شرکت هایی که از چابکی بهره مند می شوند و میزان پذیرش چابکی که در سازمانهای مختلف مشاهده کرده ایم بحث خواهیم کرد. در صورت شروع کار چابک ، از جمله چگونگی معرفی چابک به سایر سهامداران ، در مورد اولین قدم هایی که باید بردارید ، توصیه های تاکتیکی دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط  نوشتن مقاله و راهنماهای مارک: قهرمانان بدون موفقیت موفقیت در بازاریابی محتوا [Video]

این چت ساعت 13 برگزار می شود EDT و ما به حداکثر 100 نفر در جلسه اجازه می دهیم تا بحث را به صورت زنده تجربه کرده و س askال کنند. سپس فیلم جلسه را برای لذت بیشتر مخاطبان امروز MarTech ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید در این جلسه شرکت کنید ، لطفاً این فرم را پر کنید. ما تأییدیه ها را برای 100 نفر اول ثبت نام کننده ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  Google در تست جدید فونت تیتر تبلیغ را منفجر می کند

ما در MarTech Today امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین روش ها دقیق و به روز بمانند. این قسمتها نیز در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود. آخرین مورد را اینجا ببینید.

اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پنل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا فرم زیر را در اینجا پر کنید.

پست بعدی در MarTech Live: نگاهی به بازاریابی چابک اولین بار در موتور جستجوی سرزمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top