بعدی در MarTech Live: نگاهی به بازاریابی چابک

thumbnail

روز چهارشنبه ، 9 سپتامبر در ساعت 13:00 EDT ، مدیر تحریریه MarTech Today و مجری برنامه MarTech Live کیم دیویس با متخصصان بازاریابی چابک در مورد اینکه چقدر چابک از بازاریابی سنتی متفاوت است و اگر چکار نکرده اید شروع می کنید صحبت خواهد کرد بنابراین در حال حاضر.

مهمانان کیم شامل:

  • استیسی آکرمن ، مربی چابک و بنیانگذار Agilify
  • جان کاس ، استراتژیست دیجیتال و میزبان پادکست بازاریابی Deep Dive into Agile

ما در ابتدا به معنی بازاریابی چابک و مزایای آن نسبت به بازاریابی سنتی و همچنین در صورت وجود معایب خواهیم پرداخت. سپس ما در مورد انواع شرکت هایی که از چابکی بهره مند می شوند و میزان پذیرش چابکی که در سازمانهای مختلف مشاهده کرده ایم بحث خواهیم کرد. در صورت شروع کار چابک ، از جمله چگونگی معرفی چابک به سایر سهامداران ، در مورد اولین قدم هایی که باید بردارید ، توصیه های تاکتیکی دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط  درآمد خود را در حالی که به هدف تجاری خود صادق هستید ، هدایت کنید

این چت ساعت 13 برگزار می شود EDT و ما به حداکثر 100 نفر در جلسه اجازه می دهیم تا بحث را به صورت زنده تجربه کرده و س askال کنند. سپس فیلم جلسه را برای لذت بیشتر مخاطبان امروز MarTech ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید در این جلسه شرکت کنید ، لطفاً این فرم را پر کنید. ما تأییدیه ها را برای 100 نفر اول ثبت نام کننده ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  قطعه های ویژه: 9 قانون بهینه سازی

ما در MarTech Today امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین روش ها دقیق و به روز بمانند. این قسمتها نیز در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود. آخرین مورد را اینجا ببینید.

اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پنل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا فرم زیر را در اینجا پر کنید.

پست بعدی در MarTech Live: نگاهی به بازاریابی چابک اولین بار در موتور جستجوی سرزمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top