بعدی در MarTech Live: اتوماسیون بازاریابی در کجای Martech Stack شما قرار می گیرد؟

thumbnail

روز چهارشنبه 23 سپتامبر در ساعت 13:00 EDT ، مدیر تحریریه MarTech Today و مجری برنامه MarTech Live ، کیم دیویس ، با کارشناسان اتوماسیون بازاریابی در مورد وضعیت اتوماسیون بازاریابی و مکانی که در پشته بازاریابی با تحول سریع قرار دارد صحبت خواهد کرد.

مهمانان کیم خواهند بود:

  • هلن آبراموا ، سرپرست فناوری بازاریابی ، ورایزون
  • جاستین شرف ، VP بازاریابی ، راه حل های Jahia

مباحث مورد بحث شامل این خواهد بود که سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی به دنبال تمایز دادن خود هستند. آیا اتوماسیون بازاریابی به عنوان قطب و منبع داده مرکزی در پشته قرار می گیرد یا باید یکی از چندین راه حل تجربه دیجیتال باشد که با یک منبع داده واحد مانند CDP ترکیب شده باشد. و اهمیت حیاتی ادغام ، به عنوان مثال با CRM و ابزار رویدادها.

مطالب مرتبط  کاری که تیم روابط جستجوی Google در پاسخ به COVID-19 انجام داده است [Video]

این چت ساعت 1 بعدازظهر انجام می شود. EDT و ما به حداکثر 100 نفر در جلسه اجازه می دهیم تا بحث را به صورت زنده تجربه کرده و س askال کنند. سپس فیلم جلسه را برای لذت بیشتر مخاطبان امروز MarTech ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید در این جلسه شرکت کنید ، لطفاً این فرم را پر کنید. ما تأییدیه ها را برای 100 نفر اول ثبت نام کننده ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  آیا گیرنده های مارک CPC های جستجوی پرداخت شده شما را بالا می برند؟

ما در MarTech Today امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین روش ها تیز و به روز بمانند. این قسمتها نیز در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود. آخرین مورد را اینجا ببینید.

اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پنل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا فرم زیر را در اینجا پر کنید.

پست بعدی در MarTech Live: اتوماسیون بازاریابی در کجای Martech Stack شما قرار می گیرد؟ اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top