بعدی در MarTech Live: اتوماسیون بازاریابی در کجای Martech Stack شما قرار می گیرد؟

thumbnail

روز چهارشنبه 23 سپتامبر در ساعت 13:00 EDT ، مدیر تحریریه MarTech Today و مجری برنامه MarTech Live ، کیم دیویس ، با کارشناسان اتوماسیون بازاریابی در مورد وضعیت اتوماسیون بازاریابی و مکانی که در پشته بازاریابی با تحول سریع قرار دارد صحبت خواهد کرد.

مهمانان کیم خواهند بود:

  • هلن آبراموا ، سرپرست فناوری بازاریابی ، ورایزون
  • جاستین شرف ، VP بازاریابی ، راه حل های Jahia

مباحث مورد بحث شامل این خواهد بود که سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی به دنبال تمایز دادن خود هستند. آیا اتوماسیون بازاریابی به عنوان قطب و منبع داده مرکزی در پشته قرار می گیرد یا باید یکی از چندین راه حل تجربه دیجیتال باشد که با یک منبع داده واحد مانند CDP ترکیب شده باشد. و اهمیت حیاتی ادغام ، به عنوان مثال با CRM و ابزار رویدادها.

مطالب مرتبط  SEL 20200803

این چت ساعت 1 بعدازظهر انجام می شود. EDT و ما به حداکثر 100 نفر در جلسه اجازه می دهیم تا بحث را به صورت زنده تجربه کرده و س askال کنند. سپس فیلم جلسه را برای لذت بیشتر مخاطبان امروز MarTech ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید در این جلسه شرکت کنید ، لطفاً این فرم را پر کنید. ما تأییدیه ها را برای 100 نفر اول ثبت نام کننده ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  TikTok 101: آغازگر برندها

ما در MarTech Today امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین روش ها تیز و به روز بمانند. این قسمتها نیز در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود. آخرین مورد را اینجا ببینید.

اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پنل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا فرم زیر را در اینجا پر کنید.

پست بعدی در MarTech Live: اتوماسیون بازاریابی در کجای Martech Stack شما قرار می گیرد؟ اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top