بعدی در Live with Search Engine Land: شکاف جنسیتی در سئو و نحوه رفع آن

thumbnail

جمعه ، 11 سپتامبر ، برای بحث در مورد شکاف جنسیتی در سئو با ما همراه باشید. ما در مورد تحقیقات جدید ، تجربیات زنان در سئو و راه حل های بهبود نمایندگی زنان و حقوق صاحبان حقوق در صنعت جستجو صحبت خواهیم کرد.

میزبانان ما شامل موارد زیر خواهند بود:

تحقیقات جدید DeLeon و North Star Inbound نشان می دهد که زنان تقریباً 30٪ از SEO ها را در سطح جهان تشکیل می دهند – آماری که طی پنج سال هنوز اعلام نشده است. بر اساس داده های نظرسنجی ، در سراسر هیئت مدیره ، چه توسط کارگزاران ، چه از طریق پروژه و چه از طریق ساعت ، زنان شارژ می کنند و درآمد کمتری از همتایان مرد خود دارند. این یک نظرسنجی BrightLocal از سئوکاران محلی را نشان می دهد که تقریباً 14٪ بین مردان و زنان فاصله دارد.

مطالب مرتبط  4 عنصر که هر رسانه محتوا باید داشته باشد

دلون در نوشتن روی داده های وبلاگ Moz که توصیه می کنم خواندن آنها ، چندین ایده در مورد راه حل این مسائل دیرینه ارائه می دهد.

ثبت نام کنید تا به صورت زنده بپیوندید. این چت ساعت 1 بعدازظهر انجام می شود. EDT در روز جمعه و به حداکثر 100 نفر در جلسه اجازه می دهیم تا بحث را به صورت زنده تجربه کنند و س askال کنند. سپس فیلم بحث را برای لذت بردن از مخاطبان بیشتر Land Engine Engine ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید در این جلسه شرکت کنید ، لطفاً این فرم را پر کنید. ما تأییدیه ها را برای 100 نفر اول ثبت نام کننده ارسال خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  آیا می دانید 92٪ بازدیدهای ارگانیک ایالات متحده توسط Google تولید می شود؟

نظرسنجی BIPOC و LGBTQ +. برای درک بهتر تجربیات BIPOC و LGBTQ + SEO ، North Star Inbound در حال انجام یک نظرسنجی از تنوع و شمول است. نظرسنجی را اینجا انجام دهید.

جلسه اخیر ما درباره تنوع ، عدالت و گنجاندن در صنعت بازاریابی و تبلیغات را مشاهده کنید:

ما در سرزمین موتور جستجو امیدواریم که این سری از بحث های زنده ، ارائه ها ، آموزش ها و ملاقات ها به بازاریابان کمک کند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین روش ها به روز و به روز بمانند. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پنل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بزنید یا فرم زیر را در اینجا پر کنید.

پست بعدی در Live with Land Engine Search: شکاف جنسیتی SEO و نحوه بستن آن اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top