بعدی در Live with Land Engine Land: بسته بندی فصل — COVID و اختلال

thumbnail

در روز جمعه ، 14 اوت ، جینی ماروین ، سردبیر بخش موتور جستجو ، با سایر سردبیران موتور جستجوگر زمین بحث در مورد تأثیرات ایجاد اختلالات بازاریابی در چند ماه گذشته از جمله COVID ، ضد اعتماد ، حریم خصوصی ، داده ها و فعالیت های اجتماعی 1.

جینی و اعضای هیأت مدیره مجدداً آنچه را که بازاریابان در ماه مارس و آوریل در ابتدای تعطیلات مربوط به COVID روی آن تمرکز داشتند ، دوباره بررسی خواهند کرد ، نگاه کنید به جایی که ما اکنون هستیم و چه بازاریابی می تواند انتظار داشته باشد که به جلو حرکت کند. سپس آنها در مورد چگونگی تأثیرگذاری این چالش ها بر رفتار مصرف کننده ، چگونگی سازگاری شرکت ها با تغییر مصرف کننده و همچنین تأثیر بازاریابی در سئو ، رسانه های پرداخت شده ، تجارت محلی و تجارت الکترونیکی ، به صورت عمیق صحبت خواهند کرد.

مطالب مرتبط  اهمیت ارزیابی سفارشات نهفته در مدیریت موفقیت آمیز محصولات پشتیبان آمازون

علاوه بر جینی ، میهمانان شامل موارد زیر می شوند:

  • جورج نگوین ، سردبیر ، موتور جستجو زمین
  • باری شوارتز ، سردبیر سئو ، موتور جستجو زمین
  • گرگ استرلینگ ، ویراستار مشارکت کننده ، موتور موتور جستجو

گپ ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. EDT در روز جمعه و ما به 100 نفر اجازه خواهیم داد تا جلسه را به صورت زنده تجربه کنند و سؤالاتی بپرسند. سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. ما برای 100 نفر اول ثبت نام شده تأیید خواهیم کرد.

ما در Search Engine Land امیدواریم که این سری از مباحث زنده ، سخنرانی ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین شیوه ها به روز و به روز باشند. ما چند هفته استراحت خواهیم کرد و فصل دوم Live با موتور جستجو را از اواسط ماه سپتامبر شروع می کنیم. فصل دو به بازاریابی نوآورانه متمرکز خواهد شد و موضوعات جدید هیجان انگیز زیادی را برای شما مطرح کرده ایم.

مطالب مرتبط  InMarket برای رقابت موثرتر با Foursquare ، NinthDecimal را خریداری می کند

اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بفرستید یا فرم زمین را از اینجا پر کنید.

آخرین جلسه زیر را تماشا کنید:

The post Next on Live with Land Engine Land: Seap wrap-up V COVID و اختلال برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top