بعدی در Live With Land Engine Land: با دستورالعمل های مدیر وبینگ Bing چه جدید است

thumbnail

در روز جمعه ، 31 ژوئیه ، ویرایشگر مشارکت موتور جستجوگر زمین ، باری شوارتز ، به طور مستقیم با برخی از افراد مسئول به روزرسانی های مربوط به دستورالعمل های بینگ مستر بینگ در ماه گذشته صحبت خواهد کرد.

بینگ برای اولین بار دستورالعملهای مدیر وب مستر خود را در سال 2012 منتشر کرد و مدتی از زمان بروزرسانی آنها می گذرد. باری تغییرات در دستورالعمل های جدید را خلاصه می کند ، و سپس در پشت روند به روزرسانی به روند تفکر حفر می کند. بخش کاملی در رابطه با عوامل رتبه بندی وجود دارد: ارتباط ، کیفیت ، طراوت ، تعامل کاربر ، زمان بارگذاری صفحه و موارد دیگر. اطلاعات مربوط به API ارسال URL ، پشتیبانی از rel = “حمایت شده” و rel = “ugc” ، چگونگی ایندکس کردن بینگ در JavaScript ، BingBot همیشه سبز در دستورالعمل های به روز شده قرار دارد.

مطالب مرتبط  A Corona Xmas: چرا فروشگاه های فیزیکی در فصل تعطیلات خرید آنلاین را تأمین می کنند

علاوه بر باری ، مهمانان شامل موارد زیر می شوند:

  • کریستی اولسون ، رئیس تبشیر در مایکروسافت
  • Fabrice Canel ، مدیر اصلی برنامه در بینگ ، مایکروسافت

گپ ساعت 1 بعد از ظهر برگزار می شود. EST و ما به 100 نفر اجازه خواهیم داد تا جلسه را بصورت زنده تجربه کنند و سؤال کنند. سپس ویدیوی این جلسه را برای لذت بردن مخاطبان بزرگتر موتور جستجوگر زمین ارسال خواهیم کرد. اگر می خواهید بخشی از جلسه باشید لطفا این فرم را پر کنید. ما برای 100 نفر اول ثبت نام شده تأیید خواهیم کرد.

مطالب مرتبط  برای موفقیت در موتورهای جستجوگر جدید چه کاری لازم است؟

ما در Search Engine Land امیدواریم که این سری از مباحث زنده ، سخنرانی ها ، آموزش ها و ملاقات ها به همه کمک کنند تا در مورد تاکتیک ها و بهترین شیوه ها به روز و تند باشند. اگر ایده ای برای جلسه دارید یا می خواهید به یک پانل بپیوندید ، به [email protected] ایمیل بفرستید یا فرم زمین را از اینجا پر کنید.

آخرین جلسه زیر را تماشا کنید:

The post Next on Live with Search Engine Land: What’s New With The Bing Webmaster دستورالعمل ها برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top